Wesprzyj film "R"

Projekt
zakończony
2090
/ 3000 zł
24
wspierających
 


Wesprzyj film studencki "R"! Pomóż grupie pasjonatów postawić pierwsze kroki na filmowej drodze. Stań się częścią niezwykłego projektu, jakim jest nasz film.

O czym będzie film? 

Film “R” to niepokojąca historia o relacjach, władzy oraz człowieczeństwie. Akcja dziać się będzie w alternatywnej, matrialchalnej rzeczywistości, w której kobiety mogą posiadać idealnych, wyprodukowanych specjalnie dla nich, mężczyzn-androidów.


Po co nam ta kwota?

Film tworzymy  z pasji do kina i z potrzeby opowiedzenia historii "R". Pewnych rzeczy nie da się jednak zrobić bez pomocy profesjonalistów, którym trzeba zapłacić. Bo taka jest branża i tak jest po prostu fair ;)  Dlatego, by nasz film naprawdę dobrze wyglądał i brzmiał, musimy wynająć sprzęt i zatrudnić profesjonalnego dźwiękowca. Rzeczy takie jak scenografia,  kostiumy czy catering nie da się także "załatwić" czy "wykombinować" - trzeba je po prostu kupić. Dlatego też - pomimo uzbieranych przez nas już wcześniej pieniędzy (mamy już około 2500zł), potrzebujemy nieco więcej wsparcia, o które chcemy was przepięknie poprosić!


Kto tworzy nasze nietuzinkowe przedsięwzięcie?


ZUZANNA JOCEK

thumb_638498a_resize_1920_1080.png

Młoda, aspirująca reżyserka. Studentka trzeciego roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Może pochwalić się realizacja etiudy “Syreni Śpiew” z 2018. Obecny projekt jest jej filmem dyplomowym, który planuje pokazać szerszej publiczności na polskich festiwalach. W swoich filmach lubi poruszać tematykę kobiet, ich niezwykłości i roli w społeczeństwie. Jest niebojącą się wyzwań estetką, która choć z małym dorobkiem, może pochwalić się rozpoznawalnym już stylem.


KATARZYNA STASIEŁUK


thumb_754273f_resize_1920_1080.png

Producentka filmu “R”. Jedna z najbardziej zaangażowanych studentek trzeciego roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej. Wszędzie jej pełno - współorganizuje festiwale (CineramaFest 2018), przeglądy filmów (Refleks;ja 2018; I Zimowy Przegląd Filmów WoFiKA 2018), pracuje na planach studenckich etiud ("Syreni Śpiew";“Przedłużona lekcja cierpliwości”;“Nietożsamość”) oraz produkcji komercyjnych (“Underdog”). W przyszłości - producent, kierownik planu po prostu - filmowiec. 
 KARINA GIEMZA

thumb_30b14e3_resize_1920_1080.jpg

W filmie “R” - odtwórczyni pierwszoplanowej Mili. Na co dzień studentka aktorstwa Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Wielokrotna laureatka konkursów aktorskich i recytatorskich.  Pełna wdzięku, energii i talentu, obdarzona naturalną charyzmą oraz czarującym tembrem głosu.


OSKAR LASOTA


thumb_1cee393_resize_1920_1080.jpg
Tytułowy R. Student  aktorstwa Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Pełen uroku osobistego, ambicji i talentu.

KLAUDIA KORCZAK
thumb_fc1e1f3_resize_1920_1080.png
Przy filmie “R” -  operatorka. Studentka Historii Sztuki  i trzeciego roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej. Wizualność jest jej obsesją, szuka inspiracji we wszystkim co ją otacza -  przede wszystkim we włoskiej architekturze, filmach Stanleya Kubricka czy Depeche Mode. 


JAGODA STECZEŃ
thumb_46dc638_resize_1920_1080.jpg
W naszej produkcji dzierży funkcję kostiumografa i scenografa. Studentka drugiego roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Estetka, fanka second-handów i przedmiotów z duszą. Wszędzie szuka inspiracji, jej ambicja i zaangażowanie przeskakują wszelkie przeciwności losu.

KAROLINA OLESZEK
thumb_3de98ca_resize_1920_1080.jpg

Najbardziej zapracowana charakteryzatorka wśród studentek Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej, która, również na planie “R”, będzie pełniła tę funkcję. Poza studiami uniwersyteckimi kształci się pod opieką “Magnus Film”, by być jeszcze wspanialszym praktykiem charakteryzacji i wizażu. Ambitna perfekcjonistka z sercem na dłoni, tytan pracy i dusza planów zdjęciowych. Może pochwalić się pokaźnym, filmowym CV (“Ukojenie”; “Syreni Śpiew”; “Przedłużona lekcja cierpliwości”, “Nietożsamość”).

Bądź na bieżąco!
Nasz facebookFACEBOOK

Wspiera nas:

thumb_aa3abc8_resize_1920_1080.jpg
CZEKAMY NA WASZĄ POMOC!


Regulamin komentowania