"ELEMENTARZ HAKOACH" DLA SZKÓŁ I ŚWIETLIC!

Projekt
zakończony
4150
/ 10000 zł
57
wspierających
 

Cześć! Jesteśmy z łódzkiego stowarzyszenia HaKoach! HaKoach znaczy siła. Zajmujemy się kulturą żydowską i nie tylko... Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na FB Hakoach lub na Instagram @hakoach.lodz. 

W tym roku stworzyliśmy "Elementarz HaKoach" - karty do gry, w których każda litera alfabetu hebrajskiego jest pretekstem do opowiadania o kulturze żydowskiej. Karty kryją w sobie historie, legendy i ciekawostki z barwnych dziejów narodu żydowskiego, wprowadzają w świat judaistycznej symboliki i mistyki. Karty uczą też liter hebrajskich.

thumb_bc4e038_resize_1920_1080.jpg

Komplet kart składa się z dwóch talii po 22 karty, w sumie aż 44 karty oraz dołączona instrukcja!

Prowadzimy na ich podstawie warsztaty w świetlicach i pogotowiach opiekuńczych i uwierzcie nam, to działa! Karty bawią ucząc i uczą bawiąc :)


Wesprzyj naszą zbiórkę, dzięki której dodrukujemy nasze karty i wyślemy je do szkół i świetlic! Sprawmy razem, aby było więcej edukacji o różnorodności. I żeby była ona ciekawa, wciągająca i angażująca! 

Jaki jest cel naszej zbiórki?

Celem jest dodruk kart, które pomogą w edukacji o kulturze żydowskiej i innych kulturach. Z naszych obserwacji wynika, że jest jej za mało, a nauczyciele/ki i edukatorzy/ki nie mają wystarczających narzędzi do pracy z młodzieżą. Stąd właśnie nasze karty, które oprócz walorów edukacyjnych służą też dobrej zabawie.

Nasze karty skierowane są głównie do młodzieży, ale ucieszą każdą osobę zainteresowaną kulturą żydowską. Biorąc udział w naszej zbiórce, możesz wylicytować karty i inne gadżety. 

Spraw "Elementarz HaKoach" swojemu dziecku na ferie! Z tymi kartami na pewno nie będzie się nudziło!

A jeśli jesteś edukatorem/edukatorką, wybierz koniecznie to narzędzie do pracy z młodzieżą! 

Biorąc udział w zbiórce, wspierasz naszą organizację - HaKoach, która przez ostatnie miesiące nie mogła prowadzić swojej regularnej działalności. 

Karty dodrukowane w zbiórce trafią do szkół i świetlic. Będzie można je także zdobyć w formie cegiełki wspierającej Stowarzyszenie HaKoach.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany/a, wejdź na stronę internetową: https://hakoach.eu

Nasze karty są piękne (projekt graficzny - Cyber Kids on real), zabawne i wciągające!

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Jesteśmy młodą organizacją (istniejemy od stycznia 2020 r.), ale mimo pandemii udało nam się już zrobić sporo rzeczy: Elementarz HaKoach, zawiązanie w Łodzi koalicji Łódź Różnorodności, pokazanie w łódzkich autobusach i tramwajach filmu przeciwdziałającego przemocy motywowanej nienawiścią, oprowadzania po Łodzi, live'y Dawida Gurfinkiela "Zapytaj Żyda", współorganizacja pierwszej edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej w Grodzisku Maz. - Grodziski Dybuk.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy działać jeszcze bardziej aktywnie!

thumb_4b6373e_resize_1920_1080.jpg

Dziękujemy!

Stowarzyszenie HaKoach

thumb_876277d_resize_1920_1080.jpg

FB HaKoach

www HaKoach

Instagam HaKoach

Regulamin komentowania