EKS - chrześcijański przekaz w rapie

Projekt
zakończony
160
/ 3500 zł
3
wspierających
 

Cześć Mój pseudonim artystyczny to EKS. Głoszę dobrą nowinę, ale potrzebuje wsparcia osób, którym się to podoba:)

thumb_0c52f34_resize_1920_1080.jpg

Od roku 2005 nagrywam rap z przekazem chrześcijańskim. Grałem koncerty w różnych miejscach w Polsce, a nawet miałem przyjemność wykonać swój utwór przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Jestem mężem i ojcem. Muzyka musiała zejść na drugi plan ponieważ przede wszystkim muszę zadbać o rodzinę. Nagrałem trzy płyty, za które biorę jedynie, dobrowolne darowizny. Dziele się świadectwem mojego nawrócenia w moich utworach, jak również dziele się nim tam gdzie mnie zaproszą. 

Mój fanpage na facebook-u przekroczył już 3500 fanów!  Prowadzę kanał na YouTube, który ma obecnie ponad 5 tysięcy subskrybentów - Oficjalny kanał na Youtube. Mój najpopularniejszy utwór powoli zbliża się do miliona wyświetleń! Oto on:

Oraz kilka teledysków, które sam realizowałem.


Teledyski realizowałem sam ponieważ nie mam środków, aby aż tak inwestować w to dzieło. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby mieć środki, za które kupię podkłady muzyczne i wytłoczę płyty.

Tutaj wchodzisz TY :) Wspierając mnie finansowo, przybliżasz mnie do zrealizowania tego projektu, jakim jest czwarta płyta. WSPARCIE równa się większy zasięg, a co za tym idzie? Więcej osób może usłyszeć muzykę, w której centrum jest Jezus.

thumb_5f199ee_resize_1920_1080.JPG

Jeśli jesteś osobą wierzącą, to jesteś raczej świadomy tego jak ważne jest głoszenie dobrej nowiny. W życiu chrześcijanina jest to wręcz fundamentalne. Jak myślicie, czy statystyczny nastolatek nie zwróci większej uwagi na treść przesłania w muzyce, której słucha aniżeli na artykuł na stronie, któregoś z portali chrześcijańskich? Czy jesteśmy świadomi jak znakomite narzędzie ewangelizacji jakim jest muzyka jest bagatelizowane? Wielu muzyków inwestuje swoje prywatne środki w to, aby nagrać w profesjonalnych warunkach swoje utwory. Nagrywają teledyski, które również kosztują, a przede wszystkim inwestują swój czas, choć wielu z nich ma swoje rodziny. Kładąc mocny nacisk na treść utworów, mam realny wpływ na życie innych ludzi. 

Mój cel? Nagrywać utwory, które głoszą dobrą nowinę w niebanalny sposób. Jeśli to ma się udać to potrzebujemy trzech składników: Modlitwy Pieniędzy Ludzi, którzy chcą pisać na naszą stronę Przy okazji zapraszam na stronę, którą stworzyłem wiosną 2018r. www.muzykadladuszy.pl Strona stale się rozwija, ale w pojedynkę ciężko mi jest ją prowadzić na bieżąco - dlatego również zapraszam.

Jeśli ktoś z Was szuka fotografa ślubnego, to zapraszam na ledzinski.pl ( może pomożemy sobie nawzajem, ponieważ tym zajmuje się na co dzień).

Regulamin komentowania