#DEJTALARA NA NASZĄ PIERWSZĄ PŁYTĘ - VERMIS

Projekt
zakończony
2035
/ 15000 zł
23
wspierających
 

thumb_8c766e1_resize_1920_1080.jpg


    O NAS (UWAGA! SMUTNE)    

    Nie nazywamy się Metallica i nie dysponujemy workiem pieniędzy na nagranie fantastycznie brzmiącej płyty. Niestety wszelkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że sytuacja ta w najbliższym czasie nie zamierza ulec zmianie - i teraz na ratunek przychodzicie Wy,     CALI NA BIAŁO!   


    MAJĄ ROZMACH SKURCZYSYNY    
    Spokojnie Drodzy Państwo, prosimy się nie stresować - nie chodzi tu o pomoc w kradzieży bankomatu. Nadchodzi krok wielki dla nas a i dla ludzkości też całkiem średni:


    WYDAJEMY NASZĄ DEBIUTANCKĄ PŁYTĘ DŁUGOGRAJĄCĄ!    


    NO DOBRA, ALE KIM WY W OGÓLE JESTEŚCIE?    

    VERMIS     na nas wołają i mają absolutną rację, bo tak właśnie się nazywamy. Gramy muzykę z gatunku szeroko pojętego metalu, ale nikt nie jest do końca pewny jakiego dokładnie - i to właśnie uważamy za nasz najwiekszy atut.    

          thumb_245f769_resize_1920_1080.png  Facebook     thumb_b19e3ed_resize_1920_1080.png  Instagram    thumb_0c1a6d0_resize_1920_1080.pngYouTube

    A UMIECIE WY COŚ W OGÓLE OPRÓCZ STAND-UP’U?    

    O sobie mówić nie lubimy, a najlepsze biografie pisze się po śmierci, więc pokażemy tylko to co inni mówią o nas:

"Vermis to zespół gotowy do grania koncertów przed szeroką, co najmniej kilkutysięczną widownią. Mają wszystko, czego potrzeba do sukcesu: świetnego, czującego klimat frontmana, talent muzyczny, są charakterystyczni i dobrze się czują na scenie. Anglojęzyczne teksty dają szansę dotarcia również do zagranicznych odbiorców. Pytanie w tym wypadku powinno brzmieć nie „czy?”, ale „kiedy?”.

via Kalejdoskop Kulturalny Reymont

--------------------------------------------------------------

"Wokalista pełen energii, pełnokrwiste brzmienie zespołu, dynamika niczym pendolino na najlepszym torowisku. Profeska, co tu dużo gadać."

via brzmieniemiasta.pl

---------------------------------------------------------------

"Profeska - chciałbym się bawić przy utworach tego zespołu co imprezę. Wyczuwam, że zajdą daleko i będzie o nich głośno!”

via Projekt Events    B*TCH BETTER TAKE MY MONEY! ALE NA CO DOKŁADNIE?    

    Dysponujemy częścią funduszy niezbędną do zrealizowania holistycznego podejścia do wydania albumu. Brakujące środki zostaną wykorzystane na:

  • Pokrycie części kosztów nagrania, miksu oraz masteringu utworów
  • Zaprojektowanie szaty graficznej okładki
  • Wydanie fizycznej formy płyty
  • Zorganizowanie trasy koncertowej oraz promocji płyty


    CO W ZAMIAN?  

    Oprócz dozgonnej wdzięczności za każdego talara otrzymacie od nas (prawdopodobnie) fajne - a przynajmniej ciekawe - nagrody*, w skład których wchodzi m.in.:
- EP "Divinities" 
unikalna maska w której Michaś zagrał całą trasę NieMaŻeBoliTour
- prywatny koncert
- nagranie coveru, który wybierzesz Ty!


Materiał, który (mamy nadzieję) dzięki Wam zostanie profesjonalnie zarejestrowany, wydany i rozpromowany, zmieni nasze życie. A jeśli nie to do końca XXI wieku będziemy robić Wam pranie. I mówimy to całkiem serio, bo jak wiecie my zawsze wszystko mówimy całkiem na serio.


#POMUSZ NAM ZREALIZOWAĆ NASZE MARZENIA! 

#DEJTALARA I OTWÓRZ ZIELONY ZAMEK PERFEKCYJNEJ SYNCHRONIZACJI!

thumb_8d90205_resize_1920_1080.jpg


*niestety nie możemy określić przybliżonej daty realizacji nagród - może potrwać to nawet do kilku miesięcy po zakończeniu zbiórki! Jednakże możecie mieć pewność, że zostaną one zrealizowane przed oficjalnym wydaniem albumu 

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę