INA WEST WYDAJE CZEKOLADOWĄ PŁYTĘ

Projekt
zakończony
5040
/ 8000 zł
90
wspierających
 

Chciałabym oddać w Twoje ręce album Girls i kiedy o tym myślę, uśmiecham się tak szeroko, że w kącikach pojawiają się dołeczki. To niezwykłe i ekscytujące, kiedy mogę opowiadać Wam historie dźwiękami. Niech się niesie i niech smakuje; dobrej podróży!


———————————————


Zamiast wytłoczonej płyty kompaktowej CD wytopiłam czekoladową płytę w 50 promocyjnych egzemplarzach. Z dwóch powodów. Nasza planeta potrzebuje wsparcia, a krążki zalegające na półkach jej tego nie ułatwiają. Poliwęglan i aluminium zastąpiłam mieszanką białej czekolady, płatków migdałów i płatków róży z rozkruszoną laską waniliChciałabym, żeby ten album był okazją do oddechu, zatrzymania się w naszych codziennych pogoniach - połączeniem smaku i dźwięku i refleksyjną podróżą wgłąb.


Zamiast wytłoczonej płyty kompaktowej CD wytopiłam czekoladową płytę. Z dwóch powodów. Nasza planeta potrzebuje wsparcia, a krążki zalegające na półkach jej tego nie ułatwiają. Poliwęglan i aluminium zastąpiłam mieszanką białej czekolady, płatków migdałów i płatków róży z rozkruszoną laską wanilii.
Chciałabym również, żeby ten album był okazją do oddechu, zatrzymania się w naszych codziennych pogoniach - połączeniem smaku i dźwięku i refleksyjną podróżą wgłąb. 


       ———————————————


Girls to zapis ostatnich dwóch lat moich podróży, spotkań, zdarzeń, zwierzeń. Zawirowań w poczuciu wszechogarniającego rozproszenia i chwilowości. To opowieść o pragnieniu gwałtowności i dynamiki. O stracie, rozłączeniu i buncie wobec tej straty. Przemianach, źródłach siły, dojrzewaniu myśli. Pożegnaniach. W końcu o miłości jako postawie życiowej.



thumb_a2472a5_resize_1920_1080.jpgthumb_4831f2e_resize_1920_1080.jpgthumb_1d514b2_resize_1920_1080.jpgthumb_79adaaa_resize_1920_1080.jpgthumb_d33ff5c_resize_1920_1080.jpgthumb_a68d6bf_resize_1920_1080.jpg


W centrum zdarzeń - dziewczyny. Te spotkane przypadkiem, te znane od zawsze. Album otwiera wyznanie Marli, żywiołowej, buntowniczej czterolatki, którą opiekowałam się podczas pobytu Bristolu; Aurora - naga performerka z bukietem wrzosów, uwalnia swoje libido na noworocznym przyjęciu. Dalej Soldier - by ukazać siłę rytmu; szaleństwo, które można dzięki niemu wydobyć. Swego rodzaju dzikość i plemienność, która sprawia, że umiemy zatracić się w tym, co nam najbliższe i być porywającymi wojownikami swoich historii.

Poszukiwanie ukojenia i akceptacji w Mother; transowa Anna w amoku; Coming back o mierzeniu się z powrotami, natrętnymi wspomnieniami. Agatha oddaje się projekcji swoich pragnień, obsesyjnej potrzebie zespolenia się z obiektem kochania. Spring wyzwala twórczą radość, jaką przynosi nam moment zakochania, Melania miesza egoizm z miłością własną, a Iza odpowiada Kosovelem na pytanie Joe o słowo ostateczne.

-------------------------

inawest.com

Facebook: inawest

Instagram: inawestina

YoutubeIna West

Spotifyhttp://smarturl.it/InaWestGirlsLP



Aurora i Soldier w wersji na żywo, nakręcone w mojej rodzinnej miejscowości Jabłonka na Mazurach. Zagraliśmy dla wchodzącego słońca. 5:30, Port Jabłonka nad jeziorem Omulew. 



Fundusze zebrane poprzez odpalprojekt.pl zostaną przeznaczone na:

* produkcję 350 sztuk białej czekolady z wanilią, różą i migdałami

* produkcję 350 sztuk opakowań na czekoladę wraz z książeczką i kodem do pobrania 

* projekt graficzny opakowania i dodatków

* koszta wysyłki paczek dla Was

* działania promocyjne i wiele wiele więcej / w dalszej kolejności produkcja wideoklipu




       ———————————————

                            dziękuję, Ina 


KIM JEST INA WEST?


thumb_3fc27f5_resize_1920_1080.jpgthumb_36fc3b7_resize_1920_1080.jpgthumb_f1c97e4_resize_1920_1080.jpgthumb_791a48c_resize_1920_1080.jpgthumb_ad80710_resize_1920_1080.jpg


tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami folku i jazzu. Producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia wczesnego Depeche Mode z koncertową energią Die Antwoord. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii.

Akt jaskrawy i opalizujący. Uniesienie ponad decorum i ostrożność.

Premiera nowego albumu - Girls - odbędzie się 1 lutego 2019 roku. Dystrybucją zajmie się Agora.

Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival) i za granicą (The Great Escape (UK), Reeperbahn (DE), MENT (SLO), Mu:Con, Zandari (KOR), Fantoche (CHE) ).

Współpracowała z Piotrem Roguckim, Julią Marcell; obecnie występuje w składzie koncertowym zespołu Tego Typa Mesa oraz współpracuje z Teatrem Polskim w Bygoszczy (muzyka do spektaklu Sprawa. Dzieje się dziś).

na scenie zobaczycie nas w składzie:
Ina West - głos, bas, klawisze, przestery
Magdalena Laskowska - skrzypce, klawisze, głos, ukulele //
główne skrzypce grające m.in. z Ralphem Kaminskm,The Dumplings Orkiestra, Dawidem Podsiadło
Jakob Kiersch - perkusja, głos // znany z projektów: Alphaville, Godz of Blitz, Julia Marcell 


thumb_c741b08_resize_1920_1080.jpgthumb_d598c94_resize_1920_1080.jpg



Regulamin komentowania