"Ciężko jest lekko żyć" - BUDI wydaje płytę!

Projekt
zakończony
671
/ 8000 zł
16
wspierających
 Witajcie KochaniZainspirowany ostatnimi wydarzeniami na moim facebooku, kiedy to z dużym zainteresowaniem i życzliwością odpowiedzieliście na mój rap do utworu Parnas Brass Band postanowiłem zrealizować moje dziecięce marzenie - nagrać hiphopową płytę.

-> Zobacz naganie i reakcje! <-


Z zawodu i z pasji jestem muzykiem, w wolnych chwilach vlogerem i błaznem. Prywatnie - całkiem niedawno upieczony mąż.


To ja:

thumb_c3cbd48_resize_1920_1080.png

fot. Marlena FaerberZobacz mój zespół:


-> Zobacz mój VLOG Budi 24,5/7 <-


Jako perkusista mam na swoim koncie już kilkanaście albumów, z takimi wykonawcami jak: Piotr Budniak Essential Group, LemON, Mike Russell feat. Kłos & Dąbrowski Project, Franciszek Raczkowski, The Forest Tuner, Adam Jarzmik Quintet, Early Birds, Kasia Pietrzko, Julia Kania, Parnas Brass Band, Nikola Lipska, czy Marcelina Gawron. Brakuje mi jednak takiej płyty, na której będę RAPOWAŁ.


Dlatego..


URUCHAMIAM NINIEJSZĄ ZBIÓRKĘ!"Ciężko jest lekko żyć"Płyta "Ciężko jest lekko żyć" będzie albumem opowiadającym o najróżniejszych aspektach życia. O marzeniach, miłości, blokach, pieniądzach, braku pieniędzy, muzyce, cierpieniu, dziewczynach i tęsknocie. O wszystkim i o niczym - czyli dokładnie tak jak większość płyt hiphopowych :)


EkipaGłównym członkiem ekipy zaangażowanej w realizację projektu jestem oczywiście ja sam. Jednak w zależności od tego, jaką kwotę uda nam się wspólnie zgromadzić - będę doangażowywał kolejne osoby: innych producentów, instrumentalistow, realizatorów, grafików i filmowców. Gwarantuję, że każdy z nich będzie artystą z najwyższej półki!


FinanseAby album "Ciężko jest lekko żyć" w ogóle ujrzał światło dzienne potrzebuję 2000 zł, które pozwolą mi wytłoczyć płytę. Całość będzie wtedy jednak skomponowana, nagrana, wyprodukowana, zmiksowana, zmasterowana i zaprojektowana pod kątem graficznym przeze mnie.


"Jeśli chcesz spełniać marzenia - spełniaj je na bogato."

Budi 24,5/7


Nawiązując do mojej powyższej maksymy, którą przed chwilą wymyśliłem - chciałbym do realizacji wymarzonej płyty "Ciężko jest lekko żyć" zaangażować szereg znanych mi artystów, których bardzo szanuję, tak, aby album był rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie.


Przy 3500 zł oddam stworzony przeze mnie materiał do profesjonalnych inżynierów dźwięku, którzy go zmiksują a następnie zmasterują.


Przy 4000 zł doangażuję profesjonalnego grafika, który stworzy okładkę.


Przy 6000 zł doangażuję cenionego w świecie hiphopowym producenta, który stworzy bity z odjechanej orbity.


Przy 6500 zł zamiast hiphopowego producenta wynajmę profesjonalne studio nagrań i zaangażuję znakomitych instrumentalistów, którzy nagrają żywą muzykę na płytę.


Przy 8000 zł i więcej... będzie i producent, i muzycy, i jeszcze sobie trzaśniemy teledysk.NagrodyOczywiście za każdą formę wsparcia oferuję atrakcyjne nagrody, które można sobie wybrać - podziękowania, płyty, autografy, filmiki, koszulki, spotkanie na szczycie, spotkanie na dnie, a nawet pieniądze!!!


DO DZIEŁA!

thumb_262cf9c_resize_1920_1080.jpg
fot. Adrianna Chmiel


Pozdrawiam,

Wasz BUDI

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę