Basia Janyga - nagranie płyty KONTRAS.TY

Projekt
zakończony
25392
/ 40000 zł
356
wspierających
 
CZEŚĆ!

Mam na imię Basia . To, co mogę Ci obiecać bez cienia zawahania to to, że ten projekt Cię zaskoczy :) Od kilku lat pracuję nad nim intensywnie, odkrywam nowe, zbieram wiedzę i pomysły. Jestem gotowa. Mam rozplanowaną całkiem sporą elektrownię i bardzo chcę ją odpalić.
Chcę odpalić ją z Tobą. 

Właśnie nagrywam Kontrasty - niezwykłą płytę, zbiór myśli i dźwięków, w odsłonie audio-wizualnej. 
Zapraszam Cię do współtworzenia tego projektu, uczestniczenia w jego powstaniu, towarzyszenia mu w docieraniu do ludzi, kształtowaniu jego ostatecznej formy. 
Wraz ze mną nad kontrastami pracuje kilka wspaniałych osób - genialnych muzyków, przyjaciół, profesjonalistów.
Teksty są mojego autorstwa, natomiast muzykę pisaliśmy na przestrzeni kilku ostatnich lat z moim absolutnie niezastąpionym mężem :) nad całą koncepcją projektu współpracuję ze wspaniałymi, kreatywnymi ludźmi, a to co pokażemy Wam na koncertach będzie magiczne.   

DLACZEGO JA?
Jest to projekt niezwykły - połączenie kobiecości, inspiracji i codzienności. Jeszcze nie mogę zdradzić szczegolów, bo zaplanowaliśmy rzeczy, których sami nigdy nie widzieliśmy na koncertach... póki co, pozostaje Ci jedynie intuicja oparta o moje dotychczasowe muzyczne działania i zwyczajna chęć dorzucenia się do tego twórczego procesu :) 

BRZMI ZNAJOMO.
Być może nawet już się kiedyś słyszeliśmy.
Dotarłam do finałowej dwudziestki II edycji programu The Voice of Poland, gram w spektaklach Krakowskiego Teatru Muzy.
Wymyślam i realizuję mega fajne muzyczne przedsięwzięcia, takie jak Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE, współpracując z grupą najlepszych muzyków w Polsce. 

Założyłam i prowadzę Fabrykę Talentów - miejsce do rozwoju dla dzieci, młodzieży i dorosłych, gdzie uczę i reżyseruję koncerty.

Śpiewałam z Kubą Badachem, Markiem Piekarczykiem, występowałam w projektach z wieloma Artystami, między innymi z Dorotą Miśkiewicz, Stanem Borysem,  Markiem Bałatą, Andrzejem Sikorowskim. 
Wykonywanie własnego materiału sprawia mi jednak największą frajdę, dlatego postanowiłam stworzyć Kontras.ty

TRUDNE SPRAWY
Na płycie rejestrujemy 12 utworów. Wydajemy ją własnym sumptem, ale sporym rozmachem. Pomyślałam kiedyś, że warto robić rzeczy wielkie - nawet jeśli to dużo trudniejsze i bardziej wymagające. Budżet jest bezlitosny, ale policzalny! Jego spora część to moja własna inwestycja w spełnienie tego marzenia (do tej pory 12.000 zł muzycy, 8.000 zł studio). Pozostałe koszty (póki co bez pokrycia ;))  kształtują się następująco:

Studio nagrań - ciąg dalszy
(nagranie, mix, master)
18.000
pozostali Muzycy 
(oj, kto tu gra, to klękajcie Narody!)
10.000
Wydawnictwo
(projekt okładki, tłoczenie, druk) 5.000
video (rejestracja, montaż, making of) 5.000
Prowizja dla Portalu (odpalamy odpalprojektowi) 4,9%
SUMA (w zaokrągleniu) 40.000

UWAGA!
Jeśli zbiórka przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania, planujemy realizację klipu (jest mega, scenariusz już gotowy) oraz wkład w warstwę audio-wizualną oprawy koncertowej. To będzie dopiero super czad. 

POSTAW NA MILION
Wchodzisz w to i dorzucasz się do projektu? Super! W zależności od wysokości Twojej wpłaty otrzymasz ode mnie niespodziankę. Spójrz w prawo. 

DETEKTYWI
Znaleźć mnie możesz zazwyczaj w pracy (Fabryka Talentów), w studiu, przy instrumencie w domu, albo:
na facebooku
lub instagramie

DZIĘKUJĘ WAM
Nie jestem pewna, czy wiecie, dlatego chcę Wam powiedzieć, że jeśli dołączyliście do grona wspierających, to właśnie pomogliście spełnić moje marzenie, na które pracuję od kilku lat. Właśnie dodaliście mi skrzydeł. Właśnie daliście mi siłę i motywację. Właśnie doceniliście ludzi, z którymi współpracuję. Właśnie daliście powód do radości tym, którzy we mnie wierzą. Właśnie dostarczyliście mi inspiracji do tworzenia. Właśnie Wy. Dziękuję :) 
Basia. 


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę