Modernizacja najbardziej klimatycznego kina w Warszawie!

Projekt
zakończony
2680
/ 15000 zł
42
wspierających
 

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy najmniejszym kinem Polsce, u nas 50 osób to już tłum. Kino AMONDO to miejsce stworzone przez, i dla  pasjonatów kina.

Facebook

Instagram

W naszym kinie nie zobaczysz blockbusterów, nie zjesz popcornu, za to obejrzysz najlepsze kino art housowe  na świecie.

AMONDO to ciekawe pozycje ze światowych festiwali m.in Cannes, Berlinale, Wenecja, Toronto. A także filmy nominowane do Oscarów. To także spotkania,  naszymi gośćmi byli m.in Marek Piestrak, Łukasz Grzegorzek, Marta Prus.

AMONDO to przede wszystkim miejsce dla fanów kina i dobrego filmu. Stąd nikt nie ucieka zaraz po projekcji, widzowie po filmie często dyskutują i dzielą się swoimi wrażeniami.


O KINIE

Dzisiaj mamy dwie sale, na 33 i 20 miejsc. Dzięki temu, że w listopadzie ubiegłego roku uruchomiliśmy drugą salę możemy organizować coraz większe wydarzenia. W kinie odbywają się liczne przeglądy, retrospektywy oraz festiwale takie jak Wiosna Filmów czy Warsaw Surf Film Festival. Jesteśmy także współorganizatorami Feministycznego Klubu Filmowego.


thumb_9f5c7df_resize_1920_1080.JPEG%5Bobject%20Window%5Dthumb_6717421_resize_1920_1080.jpg%5Bobject%20Window%5D 

Kino rozkwita, przychodzi do nas wielu nowych widzów, którzy stają się naszymi fanami, jedyne co im przeszkadza to upał i brak klimatyzacji, szczególnie latem.


Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.


Nasz budżet przeznaczony na remont kina, niestety już się skończył. A nawet został mocno nadwyrężony. Zależy nam na Was i Waszym komforcie. Chcemy żebyście byli z nami także w te upalne dni.  Prosimy Was o pomoc w zebraniu pieniędzy na klimatyzację.

 

Wasza pomoc sprawi, że przez cały rok będziemy mogli zapewnić Wam najwyższy komfort i przytulne miejsce.

 

P.s.  Możecie mieć swój własny, imienny fotel i dożywotni wstęp do AMONDO!

thumb_0d64418_resize_1920_1080.jpg

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!

 

 
Regulamin komentowania