#UczęDlaBohaterów

Projekt
zakończony
1170
/ 30000 zł
16
wspierających
 

#UczęDlaBohaterów w skrócie? Darmowe korepetycje online dla dzieci osób walczących z COVID-19. Pomóżmy bohaterom odetchnąć po pracy!


Nauczeni.pl jest platformą edukacyjną, która odpowiada na potrzebę dostarczania wysokiej jakości usług edukacyjnych przez internet. Za jej pośrednictwem uczniowe w prosty i wygodny sposób mogą połączyć się z ponad 800 nauczycielami prowadzącymi indywidualne lekcje on-line z 18 przedmiotów szkolnych, zarówno na poziomie podstawowym, jak i ponadpodstawowym. Portal pozwala na filtrowanie nauczycieli według potrzeb i dostępności ucznia, a także na natychmiastowe rezerwacje lekcji. W trakcie zajęć, Nauczeni.pl udostępniają wirtualną klasę z możliwością korzystania z wideokonferencji, tablicy interaktywnej czy dzielenia notatek. Portal Wirtualna Polska nazwała naszą platformę „realną alternatywą dla Google i Microsoft”.
thumb_1ff1259_resize_1920_1080.jpgW czasach pandemii koronawirusa, w których funkcjonowanie wielu gospodarstw domowych, firm czy instytucji musiało się drastycznie zmienić, również Nauczeni.pl przebudowali sposób działania. Zorganizowaliśmy akcję #UczęDlaBohaterów, której celem jest dostarczenie bezpłatnych lekcji dzieciom lekarzy, pielęgniarek, służb ratowniczych, policji i innych osób zaangażowanych w walce z COVID-19 na pierwszej linii frontu. Początkowo o wsparcie w akcji prosiliśmy partnerów korporacyjnych czy instytucjonalnych. Teraz chcemy wyjść o krok dalej i zachęcić każdego do wsparcia pracowników służby zdrowia i innych bohaterów walki z koronawirusem.


Nasza akcja jest przede wszystkim wyrazem wdzięczności dla osób, które codziennie ciężko - wręcz heroicznie - walczą o zwalczenie epidemii w naszym kraju. Zdając sobie sprawę z tego, że ich codzienna praca uniemożliwia zajęcie się edukacją swoich pociech, chcemy zapewnić darmowe lekcje właśnie tym dzieciom. 


Od momentu rozpoczęcia akcji #UczęDlaBohaterów lekcje przekazaliśmy dzieciom pracowników następujących instytucji:        

- Szpital MSWiA Poznań

- Szpital MSWiA Warszawa

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

- Izba Lekarska w Zielonej Górze

- Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie

- Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych

- Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy

- Ogólnopolski Związek Ratowników Medycznych

- Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

- Bydgoska Izba Lekarska

- Szpital Jana Pawła II  w Krakowie


Niemniej jednak, chcemy poszerzyć grono szpitali i pomóc jak najszerszej grupie pracowników. Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się zrealizować ten cel. Jesteśmy otwarci na partnerstwo z każdą placówką walczącą z koronawirusem.
thumb_d6e4973_resize_1920_1080.jpg
O naszej akcji mogą Państwo przeczytać m.in. w: 


Facebook: https://www.facebook.com/nauczenipl/

Instagram: https://www.instagram.com/nauczenipl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/nauczeni-pl/

Gazeta Wyborcza: https://bit.ly/2zmC0m0

Puls Biznesu: https://bit.ly/2KtfoT5

Wprost: https://bit.ly/2VTZl67

Rzeczpospolita: https://bit.ly/2x5NdH1

Uwaga TVN: https://bit.ly/2x5f1eq

Wiadomości TVP: https://bit.ly/3dbDnCGDrużyna Nauczeni.pl 


thumb_68f13fe_resize_1920_1080.png


Regulamin komentowania