The Greatest - short film

Projekt
zakończony
985
/ 10000 zł
18
wspierających
 

The Greatest

film krótkometrażowy studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej


Jesteśmy studentami Warszawskiej Szkoły Filmowej. Budując zespół postawiliśmy na najbardziej solidne osoby z pasją. Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie na planach reklamowych, przy etiudach, teledyskach i programach telewizyjnych i chcemy się rozwijać. 


To mógłbyś być ty

„The Greatest” to ok. 15-25 minutowy film, w którym będziemy się bać. Fabuła opowiada o dziewczynie, której postawiona zostaje niemoralna propozycja nie do odrzucenia. Spróbuje osiągnąć sukces kosztem innych, czy postanowi ratować siebie?

Gdzie nas możesz znaleźć?

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie filmu, śmiało możesz je zadać w wiadomościach do nas lub na nasz profil na Instagramie.

Operator - www.facebook.com/ZLY.SYN
Kierownik Produkcji - 
www.facebook.com/karolinakalakajlolegnica

TheGreatest - IG - www.instagram.com/thegreatest_shortfilm/

  

Co chcemy pokazać?

W życiu nieraz umykają nam rzeczy naprawdę ważne. Gonimy za “błyskotkami”, chwilową satysfakcją, większą pensją, wygodniejszą pracą. W filmie stawiamy pytanie o to, z czego moglibyśmy zrezygnować, aby osiągnąć sukces i czy ten sukces jest faktycznie tym, co da nam szczęście. Co dzieli nas od zła w zwykłych, codziennych sytuacjach? 


Co już mamy?

Od kilku tygodni przygotowujemy się do stworzenia tego filmu. Mamy już m.in: 

  • Wybraną lokację

  • Komplet ekipy filmowej

  • Część niezbędnego sprzętu

  • Wstępny casting aktorski


Dlaczego potrzebujemy Waszego wsparcia?

Chcemy powiedzieć o świecie coś ważnego. Chcemy, by nasz film był oglądany przez jak największą liczbę osób na krajowych i międzynarodowych festiwalach. By się podobał. 


Działamy przy tym całkowicie non-profit - razem pracujemy na wspólny sukces, jakim będzie ten, bardzo ważny dla nas, film. 


Najważniejszym naszym wydatkiem jest lokacja - przestronna willa, którą musimy wynająć na kilka dni zdjęciowych.


Musimy zbudować scenografię i znaleźć odpowiednie rekwizyty. Na potrzeby filmu musimy zlecić uszycie części specjalnych kostiumów. Pozostałe - wypożyczone - nie wszystkie będą się nadawały do zwrotu po planie.  Do charakteryzacji aktorów niezbędne są nieraz dość drogie kosmetyki. 


Potrzebujemy też wyżywienia dla ekipy oraz funduszy na paliwo, gdyż sami przewozimy ciężki sprzęt filmowy, aktorów i ekipę. 


Potrzebujemy wreszcie również wsparcia czynnych zawodowo profesjonalistów (np. przy postprodukcji dźwięku, stworzeniu oprawy graficznej, efektów specjalnych etc.), którym za pracę po prostu musimy zapłacić. 


Masz pomysł, jak moglibyśmy pomóc Tobie? Jesteśmy otwarci na rozwiązania barterowe lub podobne. Zachęcamy do kontaktu: [email protected]


Co da nam Wasze wsparcie?

Jesteśmy studentami, którzy stawiają na jakość. Kinowa obraz zapewni nam profesjonalny sprzęt filmowy taki jak kamera Arri Alexa oraz obiektywy Panavision Primo. Dzięki tej kamerze, nasz zdolny operator uchwyci pracę aktorów, scenografów i reżysera. 

Podobnie nasz zdolny reżyser

https://vimeo.com/jasinski

będzie mógł wynająć salę na próby z aktorami, którym będziemy mogli zapłacić za ich cenny czas i tym samym uzyskać ich dostępność, którą w przeciwnym razie musieliby oddać nudnym serialom. 


Zależy nam bardzo na klimatycznym oświetleniu, a koszt m.in. lamp LED’owych jest wysoki. W ekipie mamy najlepszych oświetlaczy, którzy chcą pomóc nam zrealizować wspólną wizję. 


Dlaczego tu jesteśmy?

Przyświeca nam wielki cel i wierzymy, że z pasji można żyć. Pomagamy i pomagaliśmy wielu podobnym ekipom filmowym. Karmo pomóż teraz i nam. 


Jaki mamy na to plan?

Przezorny zawsze przygotowany, dlatego zdjęcia zaplanowaliśmy z dużym wyprzedzeniem, na 1-6 września 2019 roku. Chcemy mieć czas na próby reżysera z aktorami i dopieszczenie każdego detalu filmu jeszcze zanim wejdziemy na plan. Nasz cel: zmontować i udźwiękowić film do końca września.


Nasz zespół

thumb_b96452d_resize_1920_1080.jpg


thumb_0649cd9_resize_1920_1080.jpg


thumb_ac6d2d9_resize_1920_1080.jpg


thumb_c1092c5_resize_1920_1080.jpg


thumb_b384490_resize_1920_1080.jpg


thumb_25878da_resize_1920_1080.jpg


thumb_76affa0_resize_1920_1080.jpg


thumb_b7b5f85_resize_1920_1080.jpg


thumb_48062f9_resize_1920_1080.jpg


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę