TRZECIA PŁYTA SUPERSTYLE | #WSZYSTKO

Projekt
zakończony
4400
/ 10000 zł
64
wspierających
 

 thumb_419eefe_resize_1920_1080.png

facebook.com/SuperStyleOficjalnie

instagram.com/superstyleoficjalnie
KIM MY SOM?

Nazywamy się SuperStyle. Jesteśmy rapowym duetem z Poznania.

- Szulas Szu odpowiada za warstwę tekstową, rap i śpiew. Obecnie jest prowadzącym i redaktorem portalu poznanskirap.com.

- Andrzej Groch zajmuje się muzyczną częścią działalności. Pisze też dla portalu NaEkranie.pl o filmach i serialach.

Poznaliśmy się pewnego upalnego, letniego dnia nad jeziorem i momentalnie zaiskrzyło...muzycznie oczywiście. Na tym polu współpracujemy ze sobą od roku 2005/2006 i do dnia dzisiejszego nagraliśmy dwa albumy studyjne i wydaliśmy je w limitowanych nakładach kilkuset sztuk, w formie ładnych (naszym zdaniem) digipacków. Do naszej twórczości staramy się podchodzić maksymalnie profesjonalnie. Nie jest ważne czy słucha nas sto, tysiąc czy milion osób, nasze podejście będzie zawsze identyczne - przelać całą naszą pasję i wszystko co gra nam w duszy, prosto do uszu słuchacza. Zawsze szczerze i od serca. Działać tak, aby nawet po latach być dumnym ze swojej muzyki i niczego nie żałować, oto nasze motto.

thumb_6bdad9b_resize_1920_1080.jpgNASZE ALBUMY:

- w roku 2009 nagraliśmy debiutanckie „Źródło”, pełne soulowych brzmień, inspirowane twórczością amerykańskiego rapu połowy lat 90. Płytę ludzką, podejmującą tematykę społeczną, socjologiczną, emocjonalną, niejednokrotnie polityczną; pełną nawiązań do popkultury i muzyki, którą uwielbiamy.

thumb_ebc2c09_resize_1920_1080.jpg

album "Źródło" na Spotify

album "Źródło" na iTunes


- w roku 2013 nagraliśmy „Mydło”, mroczniejszy twór, nawiązujący mocno do filmu „Fight Club” Davida Finchera, zarówno w treści, muzyce, jak i w warstwie graficznej albumu. "Mydło" pełne było utworów będących krzykiem buntu przeciwko rzeczywistości i krytyką konsumpcyjnego stylu życia. Materiał ukazał się jako nielegal pod szyldem Unhuman Familia, promowany trzema teledyskami. 

 thumb_a843470_resize_1920_1080.jpg

album "Mydło" na Spotify

album "Mydło" na iTunes


Videoklipy promujące MYDŁO:

SuperStyle - Jeden z TychSuperStyle - Na chuj to robięSuperStyle - I Lost My Soul feat. Arbak / Piętro feat. Rowi
TO JESZCZE NIE #WSZYSTKO

Obecnie mamy ponad 20 utworów, z których 15 składa się na główny materiał o nazwie #WSZYSTKO - nasz wspomniany w tytule projektu trzeci album, na który chcemy zebrać jakże potrzebne nam fundusze. Naszym skromnym zdaniem to prawdopodobnie najlepsze kawałki jakie kiedykolwiek stworzyliśmy; w dwóch z nich udzielają się gościnnie Deep z legendarnego poznańskiego duetu Pięć Dwa i Bisz z zespołu B.O.K.

Utwory niejako zapowiadające #WSZYSTKO:

POZNANSKIRAPSHOT: SuperStyle - RAGNAROCK


SuperStyle - Koniec Tematu #przedeWSZYSTKIM vol. 1
NA CO ZBIERAMY:

- Fizyczne wydanie albumu w formie digipacku wraz z książeczką zawierającą teksty utworów.

- Opracowanie graficzne płyty.

- 2-3 profesjonalne teledyski.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się wydać fizycznie muzyki, która jest owocem wszelkich emocji jakie towarzyszyły i targały nami na przestrzeni ostatnich 5 lat. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy grosz jaki zechcecie nam przekazać. W zamian oddamy wam album będący w 100% naszym odbiciem - czasami zniekształconym, czasem niewyraźnym, innym razem przerysowanym ale zawsze autentycznym. Chcemy się z Wami podzielić naszym światem i naszym rapem.

To #WSZYSTKO.

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę