Piosenki z szuflady - Marcin Bystrzycki

Projekt
zakończony
1220
/ 12000 zł
11
wspierających
 

Piosenki z szuflady

Jestem Marcin. Pochodzę z Lublina. Zwykle stoję po drugiej stronie barykady scenicznej, będąc odpowiedzialnym za brzmienie i komfort gry innych muzyków. Połączyłem swoją pasję z pracą zajmując się realizacją dźwięku oraz grą na gitarze. Współpracuję jako muzyk lub realizator z zespołami: Rokiczanka, Monika Kowalczyk, Vestige, RZJ. To, co znajduje się w szufladzie, stworzyło moje życie. Ze względu na różne drogi życiowe, twórczość ta  została w szufladzie. Dzięki długim poszukiwaniom odnalazłem do niej klucz i uważam, że najwyższa pora ją dla Was otworzyć!thumb_3ae5fd4_resize_1920_1080.jpg

Piosenki z szuflady to zbiór piosenek mojego autorstwa. Po koncercie premierowym opisane przez słuchaczy jako intymne, wartościowe, otoczone dużą ilością emocji w warstwie tekstowej oraz pięknych melodii i dźwięków profesjonalnego zespołu. W swojej twórczości postawiłem na jasny i prosty przekaz tematów, które często są dla nas trudne i niełatwo jest o nich powiedzieć nawet bliskiej osobie. Miłość, relacje, wybory życiowe, a nawet usta najbliższej osoby to inspiracje, którymi kierowałem się przy pisaniu tych piosenek.   Mój cel:

Cel jest prosty - wydanie płyty w związku z wieloma zapytaniami osób zainspirowanych koncertem oraz udostępnionym z niego utworem pt. Wiem, który wzbudził wiele emocji w słuchaczach i odnosi się właśnie do ust najbliższej w życiu osoby. 

  

thumb_4e79723_resize_1920_1080.jpg


Jak wiadomo, żeby powstała płyta z dobrą muzyką, trzeba włożyć dużo pracy w nagrania, postprodukcję, mix, mastering, oprawę graficzną okładki oraz samej płyty. W związku z tym zainspirowany feedbackiem odbiorców potrzebuję Waszej pomocy i wsparcia finansowego w wydaniu tej płyty. W zamian dostaniecie kawał dobrej muzyki w wykonaniu świetnego bandu, w którego skład wchodzą:

Piotr Karczewski - Perkusjathumb_c8f3243_resize_1920_1080.jpg

Arek Borzęcki - Bas

Jakub Stasikowski - Gitary elektryczne

Sebastian Piech - Piano

Tymek Szpilarewicz - Puzon

Kacper Pazur - Trąbka

Irek Bachonko - Akordeon

Damian Szymczak - Klarnet

Monika Kowalczyk - Chórki

Marcin Bystrzycki - tekst, muzyka, aranżacja, gitary akustyczne

Kwartet smyczkowy


Kontakt

https://www.facebook.com/mbystrzycki

brecordslublin@gmail.com


Dziękuję!

Wydanie autorskiej płyty to moje marzenie już od wielu lat. Więc będę Wam bardzo wdzięczny i zawsze będę o Was pamiętał prezentując ten repertuar. Co zrobię, gdy już będę miał w rękach tę płytę ? Położę na niej swoje serce i zaniosę ją swojej żonie oraz z chęcią podzielę się tym krążkiem z Wami. Pozdrawiam moim hasłem:


Leć w świat muzyko!


Regulamin komentowania