Sala muzealna i biblioteka w Hufcu ZHP Kamienna Góra

Projekt
zakończony
6060
/ 15000 zł
30
wspierających
 

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zuchami, harcerzami, instruktorami i seniorami Hufca ZHP Kamienna Góra, Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Działamy w 12 jednostkach - gromadach, drużynach, kręgach, zespołach. Hufiec obejmuje swoim zasięgiem Powiat kamiennogórski.  Hufiec ma 66 lat, został zamknięty w roku 2003, a już w roku 2013 powstał na nowo, dzięki zaangażowanym ludziom, pełnym pasji, którzy wciąż gromadzą wokół siebie prawie 200 zuchów i harcerzy.
A to nasza ekipa projektowa:

thumb_8e83fb5_resize_1920_1080.jpg


CZEGO DOTYCZY PROJEKT?

1. Zakupu mebli do biblioteki w Hufcu ZHP Kamienna Góra.

2. Budowy sceny w sali koncertowej.

3. Budowy mebli wystawowych do sali muzealnej.

4. Stworzenia sali lustrzanej w sali koncertowej.

thumb_4bfec04_resize_1920_1080.jpg

DLACZEGO PROJEKT ODPALIŁ?

 Po czterech latach remontu Hufca ZHP Kamienna Góra, nasz hufiec wreszcie będzie otwarty dla naszych zuchów i harcerzy! Remont trwał bardzo długo, kilkakrotnie był przedłużany. Przez ten czas gnieździliśmy się w dwóch maleńkich pomieszczeniach, do toalety wchodziło się bokiem. Nasze magazyny mieszczą się w domach rodziców i instruktorów.

Na wszystkich planach remontu widnieją pomieszczenia, powiększone o salę koncertową. Pracownicy Urzędu Miasta Kamienna Góra zaprosili nas do wyboru kolorów kafli, fug i ścian do hufca - jest pięknie i czysto! Już nie w stęchliźnie, spleśniałych ścianach i powodziach... z toalety i kanałów burzowych.

-----------------------------------------------------------------------------

Wirtualna podróż po naszym hufcu!

----------------------------------------------------------------
thumb_658a0e5_resize_1920_1080.jpg

Wszystkie projekty, o które się staramy wspierają pracę programową hufca, rozwój naszych harcerzy. Żaden jednak nie obejmuje jego wyposażenia. Meble wypoczynkowe do biblioteki i komendy hufca, zakupili i przywieźli nasi instruktorzy, żeby było pięknie, rodzinnie, ciepło i miło, żeby żaden harcerz nie przeszedł obojętnie obok, tylko wstąpił na herbatę, porozmawiał z komendą, usiadł z drużynowym w bibliotece i podsumował swoją próbę na stopień harcerski... 

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?

1. Jesteśmy największym i najstarszym stowarzyszeniem w Polsce i w Powiecie.

2. Wychowujemy wspaniałych młodych ludzi, pełnych szacunku do ludzi, kultury osobistej, zaradności życiowej i twórczego spojrzenia na świat.

3. Kształcimy wspaniałą młodzież, na mądrych i doświadczonych wychowawców.

4. Wszystko co robimy - robimy dla naszych zuchów i harcerzy! Nasi instruktorzy pracują społecznie, z sercem i profesjonalizmem dla zuchów i harcerzy hufca.

5. Zbudujemy miejsce gdzie wszystkie projekty małe i duże będą mogły być realizowane w miejscu do tego przystosowanym, posiadającym pełne zaplecze techniczne i sanitarne.

6. Będziemy mogli tworzyć tam tożsamość każdej z drużyn i gromad.

thumb_136d829_resize_1920_1080.jpg


POMÓŻ NAM ZBUDOWAĆ NASZ HUFIEC!

Pomóż nam tworzyć tam harcerski, wychowawczo-edukacyjno-terapeutyczny świat: zbiórek, warsztatów, półkolonii, koncertów, wystaw, spotkań pokoleń, wieczorów muzycznych. Świat w którym liczy się nie to co mam, nie ile mam, ale jaki jestem, to co chcę robić dla innych, obraz naszego serca odbijający się w naszych uśmiechach i przyjaznym spojrzeniu. Świat harcerstwa XXI w., gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, braterstwem, szacunkiem, przyjaźnią i wszechstronnym rozwojem naszych zuchów i harcerzy.

NAGRODY DLA FUNDATORÓW

Dla naszych fundatorów przygotowaliśmy drobne nagrody, każda pomoc jest dla nas ważna i każdą paczkę dla Państwa z sercem przygotujemy i prześlemy w świat :)

thumb_12fe775_resize_1920_1080.jpg

CO W PRZYPADKU NADWYŻKI?

W przypadku gdy fundatorzy wpłacą większą kwotę niż założona, będziemy zaszczyceni mogąc, zakupić ramy wystawowe do sali muzealnej. Kwota nie przepadnie, gdyż zostanie wpłacona na konto stowarzyszenia, na którym finanse są jawne.

ZNAJDZIECIE NAS NA:

FACEBOOK / INSTAGRAM

   

O nasze zuchy i harcerzy walczyć będziemy ZAWSZE! 
Przyłącz się do nas!

Komenda Hufca ZHP Kamienna Góra

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę