Koniec Listopada wydaje drugą płytę!

Projekt
zakończony
3825
/ 3000 zł
83
wspierających
 

Witaj!

Nazywamy się Koniec Listopada. Udało nam się nagrać oraz zmiksować naszą drugą płytę, jednak potrzebujemy waszego wsparcia w fizycznym wydaniu na CD. Potrzebujemy kwoty 3000 zł na tłoczenie i produkcję digipacków z książeczką.


O nas

Powstaliśmy w Białej Podlaskiej w 2016 roku. Od tamtej pory prężnie działamy robiąc piosenki i koncertując. W styczniu 2018 roku miała miejsce premiera naszego debiutanckiego albumu "Maszyna do strzelania śliwkami". Wtedy również przeprowadziliśmy zbiórkę na wydanie, która zakończyła się sukcesem.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na nasze profile na Facebooku i Instagramie:

Oficjalny profil na Facebook

Oficjalny profil na Instagramie
thumb_7dfdcb0_resize_1920_1080.jpg


O Płycie

Moloch to płyta o człowieku przytłoczonym przez otaczającą go współczesna rzeczywistość, w którym jakimś cudem zachowały się jeszcze resztki zdolności do obiektywnej refleksji. W szarym, ogromnym, zdającym się być żywym organizmem mieście, jest otoczony przez ludzi, którzy coraz bardziej wyjałowieni są z uczuć i empatii. Przypominają coraz bardziej cyborgi z zapasowym mózgiem pod postacią smartfona w kieszeni. Odmóżdżanie dopada nas wszystkich. Za pomocą odpowiednich informacji i reklam podprogowo wbija nam się do głów opinie, które uważamy za swoje własne. Moloch to płyta o zagubieniu we współczesnym świecie. O poczuciu, że się tu nie pasuje, a z drugiej strony wsiąka się w to jak w ruchome piaski.

Na płycie znajdzie się 12 premierowych utworów, utrzymanych w większości w szybkich, melodyjnych rockowych klimatach flirtujących z punk rockiem. Wszystko zostało zarejestrowane w "Fonstudio" w Białej Podlaskiej. Za mix i mastering odpowiada Marcin "Marchewa" Mackiewicz z Warszawy. Żeby było bardziej niepokojąco, o narysowanie okładki poprosiliśmy kilkoro dzieci. Chcieliśmy, by przedstawiły własną wizję "mrocznego" miasta. Autorem tej okładki jest 11-letni Szymon. Natomiast za oprawę graficzną całego przedsięwzięcia odpowiada Adam Mikołajczuk.


thumb_973dd17_resize_1920_1080.jpgthumb_f800913_resize_1920_1080.jpg


Wspierając nas, kupujesz de facto nasz album w pre-orderze :) Płytę promuje singiel "To nie może się udać", autorem teledysku jest Marek Maliszewski z Shoyos Studio w Białej Podlaskiej.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ KWOTĘ.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie zamieścimy płytę w całości po premierze:

Oficjalny kanał na YouTube


Jesteśmy w kontakcie!

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę