Start w zawodach kartingowych ROK Cup Poland / KMP

Projekt
zakończony
700
/ 75000 zł
4
wspierających
 

Kilka słów o zawodniku...

Leonard Kwiatkowski, 7-mio letni zawodnik zespołu MK Racing Team, żyje motorsportem. Jak tylko wsiadł po raz pierwszy do prawdziwego gokarta w wieku pięciu lat okazało się, że karting stał się jego pasją i zawładnął jego sercem. Uczestniczył do szkoły gokartowej przy A1 Karting, każdą wolną chwilę chciał spędzić na torze kartingowym. Leonard z prawdziwą determinacją wykorzystuje każdą szansę by udoskonalać swoje umiejętności. Już w tak młodym wieku stawia sobie cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji.

"Każdy z nas ma gwiazdę, za którą powinien dążyć" Ten cytat chyba najlepiej odzwierciedla charakter i nastawienie adepta.


thumb_9a79862_resize_1920_1080.jpeg

Jako rodzice chcemy dalej wspierać rozwój syna. Jesteśmy z synem na treningach i na zawodach, jesteśmy zaangażowani całą rodziną - od października 2020 do grona najwierniejszych kibiców Leonarda dołączyła także Klara, młodsza siostra :). Leonard świetnie odnajduje się w roli starszego brata i nikt poza nim nie jest w stanie wywołać aż tak szerokiego uśmiechu na twarzy małej Klary. 

thumb_a532c31_resize_1920_1080.jpg


Więcej informacji o rozwoju Leonarda znajdziecie na profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/leonard_kwiatkowski/
Czym jest karting...

Dla każdego oznacza coś innego. Dla nas jako rodziców to sztuka. Nie tylko sztuka bezpiecznego ścigania się. To prawdziwa nauka. Lekcja dyscypliny i pokory, rywalizacji i szacunku. To swego rodzaju metoda wychowawcza wspierająca dyscyplinę i respekt wobec drugiego człowieka, wykazująca pozytywny wpływ na społeczny oraz emocjonalny rozwój młodych zawodników. To podejmowanie odpowiedzialnych decyzji w drodze do mety.


thumb_d5a663f_resize_1920_1080.jpeg


Co już zrobiliśmy i dalszy rozwój...

Dziś nasz syn uczestniczy jako debiutant w profesjonalnej serii ROK Cup Polska pod patronatem Polskiego Związku Motorowego (PZM). Zdobył już swoje pierwsze punkty! Jego talent i determinacja zostały odkryte przez MK Racing Team, który zaproponował mu miejsce w swoim zespole. O ile dotychczasowy rozwój naszego syna byliśmy w stanie finansować ze środków własnych, to kolejne etapy jego sportowej ścieżki pociąga za sobą wyższe koszty, na które nie możemy sobie niestety w całości pozwolić.

Celem pozyskania każdej dodatkowej złotówki stworzyliśmy nawet odzieżową markę craft karting  - więcej informacji na stronie internetowej www.craftkarting.pl oraz na instagramie pod https://www.instagram.com/craftkarting/  

Oferujemy na początek dziecięce czapeczki, bluzy oraz t-shirty i zamierzamy stopniowo rozszerzać ofertę o kolejny produkty.


thumb_4e6d882_resize_1920_1080.jpeg

Ile potrzebujemy...

Przyda się każda złotówka. Koszt uczestnictwa w jednej rundzie zwodów to ok. 6000 zł (wpisowe, obsługa mechanika i inżyniera, opony, opłata torowa, nocleg, dojazd, naprawy). Do tego dochodzą treningi, bieżąca naprawa i serwis sprzętu oraz wyposażenie. 


thumb_4f46fc5_resize_1920_1080.JPG


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę