KS Milicz - dwie literki, jedno serce

Projekt
zakończony
680
/ 9999 zł
11
wspierających
 

O nas i naszych ideach

Klub Siatkarski Milicz działa już ponad 15 lat. Po wielu latach prowadzenia sekcji męskiej, klub dostrzegł potencjał w rozwoju kobiecej siatkówki w Miliczu. Od trzech lat klubem zaczęli zajmować się siatkarze i siatkarki którzy, jeszcze grają lub niedawno skończyli swoją profesjonalną karierę siatkarską. Dzięki ambitnym młodym ludziom, z siatkówką w sercu, powstał nowy plan wyszukiwania i szkolenia początkowego siatkarek od najmłodszych lat.

W tym roku trenerzy wraz z rodzicami dokonali największej rewolucji i to właśnie oni zostali powołani na Prezesów oraz członków zarządu Klubu Siatkarskiego Milicz. To wielki krok dla naszego klubu. Teraz to rodzice oraz trenerzy będą decydować o losach klubu. Ich celem jest zaoferowanie młodym zawodniczkom rozwijania zainteresowań sportowych w zakresie piłki siatkowej oraz profesjonalnej opieki sztabu trenerskiego wraz z dostępem do najwyższej jakości sprzętu i obiektów sportowych.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to jak te młode dziewczęta rozwijają się sportowo oraz emocjonalnie. Najwięcej satysfakcji daje nam świadomość pozytywnych skutków wychowawczych jakie przynosi nasza działalność.


thumb_6a7c2c2_resize_1920_1080.jpgthumb_c028a1b_resize_1920_1080.jpg

Sztab Trenerski

thumb_da4c9fb_resize_1920_1080.jpg

Piotr Janiak      

 • wielokrotny Mistrz Polski w siatkówce plażowej
 • reprezentant Polski w piłce siatkowej na śniegu  
 • grający zawodnik z wieloma sukcesami


thumb_9c2d0cd_resize_1920_1080.png

Martin Vlk        

 • zawodnik narodowej reprezentacji Słowacji     
 • zawodnik grający po całej Europie do 2016r.
 • uczestnik Final Four Ligi Światowej 


thumb_7f8fb48_resize_1920_1080.jpg

Małgorzata Vlk

 • Mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach młodzieżowych
 • Trzykrotna Mistrzyni Big East w USA
 • Grająca mama


thumb_6b1c90a_resize_1920_1080.jpg

Danuta Żołdak

 • Kapitan zespołu i czołowa rozgrywająca ligi
 • Najlepsza Milicka trenerka młodzieżowa


Dlaczego crowdfunding?

Wraz ze zmianami zarządu klubu zostaliśmy bez głównych sponsorów. Jesteśmy stowarzyszeniem utrzymującym się wyłącznie ze składek opłacanych przez rodziców oraz wpłat od drobnych sponsorów, którzy mają dobre serce.  Staramy się pozyskać wszystkie możliwe dofinansowania które pokryją koszty szkolenia stacjonarnego. Miasto zaczęło wspierać naszą działalność, lecz to nadal mało, aby zapewnić tym młodym siatkarkom możliwość grania i wyjazdów na wszystkie mecze.

Smutne jest też to że nasz ambity i profesjonalny sztab trenerski od 3 lat pracuje charytatywnie. Każda złotówka otrzymana od rodziców czy też drobnych sponsorów przeznaczamy na wynajem obiektów sportowych, zakup sprzętu sportowego oraz udział w zawodach sportowych.

 

Na co przeznaczamy środki?

Zebrane środki zostaną przeznaczone na koszty związane z transportem na mecze, opraw sędziowską, stroje sportowe oraz wody na treningi.

Oczywiście kwota 10 000 zł nam pomoże, lecz jeśli jesteście w stanie nam wspomóc w większej kwocie zapraszamy do wpłat lub do kontaktu z naszym klubem. Możecie zostać naszym sponsorem tytularnym!

Uwielbiamy pracę z młodzieżą, a dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli dalej szkolić i wychowywać z pasją :) !


Zapraszamy na nasz Facebook oraz Instagram, na którym zawsze dzieje się coś wesołego :)

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę