Pomóż Dispelled Reality nagrać EPkę!

Projekt
zakończony
2055
/ 15000 zł
32
wspierających
 

Cześć wszystkim, tu dobre chłopaki z DR!

Niedługo minie drugi rok, odkąd pierwsze nagranie Dispelled Reality pojawiło się w internecie. Nadszedł najwyższy czas, byście mogli słuchać więcej naszych utworów, nie tylko na koncertach.

Jesteśmy młodym zespołem grającym rocka progresywnego ze szczyptą metalu ;) Nasze kawałki możecie znaleźć na YT, Spotify, Tidal, itp. Wzięliśmy udział z zeszłorocznej edycji festiwalu Emergenza, gdzie dotarliśmy do ogólnopolskiego finału i otrzymaliśmy nagrodę publiczności. W praktyce oznacza to, że w maju 2019 zagramy w Berlinie! Dzieliliśmy scenę z zespołami takimi jak Acid Drinkers, Illusion, Armia czy Łąki Łan. Mamy już wystarczającą ilość materiału, by nagrać EP'kę. Dzięki licznym koncertom, nawiązaliśmy wiele znajomości. Udało nam się poznać uznanego producenta, który zgodził się wziąć udział w realizacji albumu.

thumb_fe3d515_resize_1920_1080.jpg


EPka pozwoli nam wejść na kolejny etap naszej kariery, dotrzeć do większej grupy słuchaczy oraz rozwinąć się muzycznie. Wypłynąć na szerokie wody;)

Dobrze zrealizowany album wiąże się niestety z dużymi kosztami, których sami nie jesteśmy w stanie ponieść. Queen sprzedał busa, aby nagrać pierwszą płytę. My nie mamy busa, ale jesteście Wy- najlepsi fani na świecie. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc finansową właśnie do Was.

Pieniądze, które nam przekażecie zostaną wydane na:

  • opłacenie godzin w studio, w którym będziemy nagrywać nasze utwory,
  • opłacenie pracy realizatora/ producenta, który będzie nam pomagał podczas nagrań,
  • opłacenie pracy osoby odpowiedzialnej za miks i mastering naszych utworów,
  • wydatki związanie z nagrywaniem (wypożyczenia sprzętu, struny, naciągi, stroiki itd.),
  • fizyczne wydanie albumu.

Każda wpłacona złotówka będzie miała dla nas wielkie znaczenie i za każdą bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się nagrać wspaniałą EPkę.

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami na temat zespołu, koncertów i nagrań to zapraszamy do obserwowania naszej strony na Facebooku.

Łukasz, Kuba, Karol, Karol, Rafał, Wojtek
Dobre chłopaki z DR

Regulamin komentowania