Jak przez Social Media zebrałem prawie 500 000 zł od prywatnych inwestorów?

Projekt
zakończony
107
/ 60225 zł
3
wspierających
 


Kilka słów o sobie i projekcie

Wiele osób może mnie jeszcze nie znać, więc się krótko przedstawię. Nazywam się Maciej Gnyszka i jestem założycielem Towarzystw Biznesowych SA, pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors oraz współwłaścicielem Pracowni Synergii.

Po tytanicznej pracy obarczonej wieloma wyrzeczeniami i problemami, w końcu się udało! Osiągnąłem cel, jakim było zebranie 400 000 zł podczas emisji akcji Towarzystw Biznesowych. Dzięki temu, że chętnych jest więcej - kwota ta poprzez prywatną emisję zwiększy się do prawie 500 000 zł. Teraz chciałbym się podzielić z Wami tą historią i dać Wam rady, które z pewnością okażą się użyteczne przy zdobywaniu kapitału poprzez equity crowdfunding.


Czym jest equity crowdfunding?

Ten angielski termin oznacza nic innego jak inwestowanie grupowe, które z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. W 2015 roku ten sektor finansowania wygenerował przychód w wysokości 2,5 miliarda dolarów, co jest dwa razy lepszym wynikiem niż w roku poprzednim. Te liczby mówią same za siebie. Warto więc zagłębić się w temat crowdfundingu udziałowego czytając moją książkę, która bezpośrednio pokazuje mechanizmy rządzące tym segmentem finansowania.


O czym jest ten ebook?


thumb__wykres21_resize_600_600.png

Sedno ebooka, którego kończę pisać wiąże się z Towarzystwami Biznesowymi SA. Emisja akcji TB rozpoczęła się bardzo obiecująco. Wszystko wskazywało na to, że sprzedaż przebiegnie bez najmniejszych problemów i szybko będę mógł podziękować akcjonariuszom - ba, może nawet przebiegnie rekordowo szybko. Niestety los postawił przede mną kilka wyzwań, o których napiszę w książce. Wśród nich największym był miesięczny ban na Facebooku, który był dla mnie głównym kanałem informacyjnym. Mimo to uplasowaliśmy całość emisji u inwestorów przed czasem!


Trochę o doradztwie

thumb___GFArazem1-1440x909_resize_600_60

Oprócz Towarzystw Biznesowych jestem także założycielem firmy Gnyszka Fundraising Advisors, która za cel wzięła sobie profesjonalizację organizacji pozarządowych, prowadzącą do skutecznego i etycznego zdobywania darowizn. Oprócz tego naszą misją jest doradztwo i wsparcie klientów na drodze do rozwoju. Mój ebook idealnie wpasowuje się w tę tematykę, ponieważ daje Wam przejrzyste rady krok po kroku w jaki sposób pozyskiwać kapitał. Po przeczytaniu tej pozycji książkowej z pewnością nie będziecie narzekać na brak możliwości, czasu czy pomysłów na finansowanie swojego biznesu. Gdyby tego było mało, to wśród nagród znajdują się między innymi konsultacje na temat szeroko pojętego crowdfundingu. Taki pakiet z ebookiem gwarantuje świetlaną przyszłość w biznesie.
 Aby nie być tak całkowicie gołosłownym przytoczę kilka opinii naszych klientów na temat współpracy z GFA. (Poniższymi danymi nie należy się sugerować, gdyż od czasu opublikowania rekomendacji, liczby te poszybowały ostro w górę.)


thumb__opinia1_resize_600_600.png
thumb_opinia2_resize_600_600.png
thumb_opinia3_resize_600_600.png

Mam nadzieję, że po przeczytaniu powyższych informacji z ochotą dofinansujecie mój projekt. Zapewniam, że nie będą to źle wydane pieniądze, a Wy będziecie mogli się cieszyć kolejną ebookową pozycją w swoim zbiorze.

Więcej na:
https://www.facebook.com/GFAdvisors/?fref=ts
https://www.facebook.com/MaciejGnyszkaPL/?fref=ts

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę