TU Bałagan Festiwal

Projekt
zakończony
1473
/ 20000 zł
14
wspierających
 

Po raz dziewiąty, a w Tucznie po raz piąty, organizujemy kameralny klimatem a wielki wydarzeniami festiwal multimedialny.

Oprócz oczywistych na takich imprezach koncertów, organizujemy tradycyjne w Tucznie warsztaty dla dzieci - zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. W tym roku zajęcia dla dzieci będą prowadzone w dwóch niezależnych grupach tematycznych. Zachęcamy więc do przyjazdu z pociechami.

Koncerty będą miały w dużej części charakter improwizowany i stanowić będą spotkanie znakomitych muzyków, którzy rzadko mają okazję ze sobą grywać. Tu stworzymy im taką szansę, a Wy będziecie mieli okazję być tych spotkań świadkami.
Nazwiska pozostają tajemnicą do samego końca - kupujecie kota w worku. Możecie nam tylko zaufać, że kot będzie wypasiony i z długą, lśniącą sierścią.

Główne koncerty odbywać się będą na zamkniętym, prywatnym terenie naszego Domu Pracy Twórczej. To daję nam pełną swobodę działania w każdym znaczeniu, ale obarcza Was też współodpowiedzialnością wynikającą z udziału w takiej prywatce.
Impreza jest ograniczona tylko do 200 uczestników i rezygnujemy z ochrony, regulaminów i innych nieprzyjemnych restrykcji za to obarczamy Was obowiązkiem zachowania porządku, rozsądku i kultury - osobistej, artystycznej i ekologicznej. Proszę podejmować decyzję o udziale z pełną tego świadomością. Szczegółowe informacje dostaniecie przed imprezą, dlatego prosimy każdego o przekazanie adresu emailowego, na który będziemy wysyłać bieżące informacje, żeby nie umieszczać ich na żadnym forum publicznym.
Poza tym w tej formie też możemy każdemu pomóc indywidualnie w zorganizowaniu jego przyjazdu i pobytu. Chcemy zachować naprawdę jak najbliższy, bezpośredni kontakt z każdym z Was. Ma być rodzinnie, jak na porządnym weselu, co już raz w tym miejscu przećwiczyliśmy.

Poza miłą zabawą chcemy też, jak na wszystkich dotychczasowych festiwalach organizowanych w Tucznie wraz ze Stowarzyszeniem Misietupodoba pozostawić trwały ślad i coś pożytecznego po naszym spotkaniu. Dlatego głównym celem jest wyremontowanie i ozdobienie muralem zrujnowanego budynku po dworcu kolejowym w Tucznie, który straszy wszystkich odwiedzających pociągiem to piękne miasteczko. Na ten cel zostanie przeznaczone większość kwot przewyższających kwotę minimalną, uprawniającą do udziału w festiwalu.

W miarę wolnych środków posuniemy również do przodu projekt budowy pomnika Michaela Jacksona w miejscu tymczasowego postumentu.

Jeżeli ktoś zdecyduje się na "grube" wsparcie któregoś tych dwóch projektów, proszę o kontakt bezpośredni w celu ustalenia szczegółów i warunków.

Oprócz wielu wydarzeń artystycznych dla Waszych spragnionych przeżyć dusz, przygotowujemy również coś dla ciała.
Smaczna kuchnia wegetariańska i wegańska na miejscu non-stop, filia klubu TU (współorganizatora festiwalu) z niezawodnym Hrabią Fochmannem za barem oraz prymitywne, ale prawdziwe toalety zamiast TOI-TOI, które wszystkie w tym czasie wybierają się na ŚDM.

Zapraszamy! Tu trzeba być!Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę