Wyjazd Młodzieżowej Akademii Musicalowej do Londynu

Projekt
zakończony
4250
/ 10900 zł
56
wspierających
 
Witamy serdecznie!

Nazywamy się Młodzieżowa Akademia Musicalowa (w skrócie MAM) i jesteśmy warsztatową szkołą, która podczas cotygodniowych zajęć zaznajamia uczestników z tajnikami sztuki tanecznej, teatralnej i wokalnej. Działamy pod skrzydłami Stowarzyszenia Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne we Wrocławiu. 

MAM założyły trzy młodziutkie (jeszcze wtedy) studentki Akademii Muzycznej we Wrocławiu - Malwina Maksim, Joanna Kaczmarek oraz Magdalena Zawartko, która jest matką całego pomysłu. Teraz, po skończonych studiach, pogłębieniu własnych twórczych dróg wiemy, że MAM to już nie tylko ciekawe miejsce pracy. To jeden z najważniejszych punktów naszego codziennego życia, bez którego już nie chcemy funkcjonować.Nasza siedmioletnia historia sięga skromnych początków, kiedy z kilkunastoosobową grupą prowadziłyśmy zajęcia w malutkich salach siedziby Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego. Ponieważ budujemy to miejsce od początku na własnych barkach, nie uniknęłyśmy ciężkich chwil i momentów załamania. Mimo to nigdy się nie poddałyśmy,a z opresji pomagali nam wyjść dobrzy ludzie i kolejne pomysły. Teraz do MAMu uczęszcza blisko 80 dzieci i młodzieży biorąc udział w sobotnich zajęciach, tworząc z nami odrębne projekty muzyczne oraz jeżdżąc na Letnie Warsztaty Musicalowe!


thumb_5%20(1%20z%201)_resize_600_600.jpg

thumb_IMG_4647_resize_600_600.jpg

thumb_P7255922_resize_600_600.jpg

W marcu tego roku reprezentacja najstarszych MAMowych uczestników szturmem przeszła przez krakowskie eliminacje do światowego konkursu Dance World Cup, którego finał odobywać się będzie w Jersey. Wykonali własną interpretację wokalno-ruchową "Piosenki Urszuli" z jednej z bajek Disneya - wysoki poziom wykonania sprawił, iż jury nie było pewne,czy to może nie playback..


Niestety, wiele przyczyn doprowadziło do tego,że musimy zrezygnować z wyjazdu. Jednak aby wielogodzinne próby, pasja i mnóstwo pracy włożone w przygotowanie do konkursu nie poszły na marne, pragniemy zrekompensować brak wyjazdu na finał konkursu wyjazdem na warsztaty w Londynie, które wydają nam się lepszym i bardziej wartościowym sposobem na zdobywanie artystycznego doświadczenia.

thumb_10340140_1224827947546551_32307597

W Londynie czeka na nas znakomity Lyceum Theatre, na którego spektakle bardzo chcemy zabrać naszych młodych artystów (m.in. słynny The Lion King), a dodatkowo zafundować im warsztaty z tamtejszymi artystami. Nie istnieje przecież lepsza forma inspiracji i nabierania zapału do dalszego rozwoju, niż uczenie się od mistrzów! I akurat my mamy taką szansę.


Środki, które pragniemy zebrać poprzez odpalprojekt.pl są tylko częścią dużej kwoty, jaką musimy pokryć, aby móc zrealizować nasz pomysł. Potrzebne fundusze musimy przeznaczyć na:

- podróż

- zakwaterowanie i wyżywienie uczestników

- ubezpieczenie

- transfery lotniskowe

- bilety na dwa musicale

- dwie podwójne sesje warsztatowe w ramach programu "The Lion King Musical Theater Experience"

Dlatego decydujemy się na opcję "bierzesz ile zbierzesz", gdyż każda kwota jest w tym wypadku bezcenna i pomoże nam zredukować koszty własne uczestników (marzymy o tym,aby MAM-owa młodzież nie musiała dokładać do tych warsztatów ani złotówki! Zasługują na to!).

Jeśli uda nam się zebrać 10 900 zł na ten wyjazd, z pewnością dojdzie do jego realizacji we wrześniu 2016 roku!

Jeśli zbierzemy więcej, zrealizujemy film dokumentujący naszą wyprawę oraz przebieg warsztatów, który udostępnimy w internecie.
Wspierając nasz pomysł macie szansę na oryginalne i niepowtarzalne nagrody, których wartość to całe nasze dotychczasowe doświadczenie i wspólna praca, które przenikają się zarówno w występach Młodzieżowej Akademii Musicalowej jak i w solowych projektach każdej z instruktorek MAMu.

Ale wsparcie tego projektu to nie tylko ciekawe nagrody, a przede wszystkim szansa dla dzieci i młodzieży na rozwój swoich pasji, doskonalenie talentu i pomoc w propagowaniu kultury, tak potrzebnej w naszych czasach. Wychowujemy przecież kolejne pokolenie :) Wesprzesz?

zapraszamy na nasze strony:

www.facebook.com/MlodziezowaAkademiaMusicalowa

www.mam-musical.pl

www.dtm.org.pl

oraz strony projektów naszych znakomitych instruktorek:

www.facebook.com/ZawartkoPiasecki

www.facebook.com/joannakaczmarekofficial


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę