Klub Jagielloński WWA: Wielkie Otwarcie i Wielka Zbiórka

Projekt
zakończony
8811
/ 8000 zł
88
wspierających
 
Drodzy Sympatycy Klubu!

Za nami kilkumiesięczny, przeprowadzony w dużej części własnymi siłami remont nowego, warszawskiego lokalu Klubu Jagiellońskiego. To dobra zmiana – za wynajem nowego lokalu placimy w przybliżeniu tyle, co za wynajem poprzedniej, 2,5 x mniejszej siedziby. Żeby wystartować potrzebujemy jednak wsparcia finansowego: remont nowego lokalu kosztował nas ponad 25 000 złotych, wyczerpał Klubowe oszczędności i możliwości naszych dotychczasowych Darczyńców. Dlatego proponujemy: my zapraszamy Was na Wielkie Otwarcie i do regularnego bywania na Andersa 35, a Wy pomagacie nam zasypać dziurę w naszym budżecie! 

Jak było?
Od startu pierwszej siedziby Klubu Jagiellońskiego w Warszawie minęło zaledwie 20 miesięcy. Co się wydarzyło w międzyczasie? Rozwinęliśmy w Warszawie wszystkie istotne projekty Klubu, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt spotkań i I Ogólnopolski Kongres KJ. Z Warszawy wyszły impulsy do uruchomienia Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego i stworzenia aplikacji Pola. To wszystko działo się na 60-metrach kwadratowych. Co zrobimy z 150 metrami kwadratowymi ;-)? Dużo więcej!

Teraz, po kilku miesiącach ciężkich prac remontowych, możemy Wam powiedzieć: zapraszamy na Wielkie Otwarcie nowej siedziby Klubu Jagiellońskiego w Warszawie! I bardzo prosimy Was o wsparcie.

thumb_zdjecie%20klubuuuuuu_resize_600_60


Nasz nowy lokal to fantastyczne, trzypoziomowe biuro przy ul. Andersa 35. Wreszcie będziemy mieli przestrzeń do pracy, ale też organizowania debat, seminariów i spotkań otwartych u siebie, a nie tylko w gościnnych progach.  

Plan otwarcia:
Zapraszamy w piątek 15 kwietnia o 19.00. W planach: poświęcenie lokalu, symboliczny toast za powodzenie Klubu Jagiellońskiego w Warszawie lampką polskiego cydru, mowy okolicznościowe Gości i przedstawicieli Klubu, koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, integracja, zabawa i możliwość poznania Klubowiczów z Warszawy i całej Polski ;-).

Co się zmieni?

  •        Lokal przy Andersa 35 wynajęliśmy po wielu miesiącach starań od Dzielnicy Śródmieście na preferencyjnych warunkach dla organizacji pozarządowych.
  •       Mamy trzypoziomowy lokal  o powierzchni ponad 140m2!
  •          Za wynajem 2,5-krotnie większego lokalu niż dotychczasowy będziemy płacić w przybliżeniu tyle, co za poprzednie biuro! Opłaty za lokal pokrywane będą dzięki wsparciu warszawskich Darczyńców Klubu.
  •        Mamy salę spotkaniową na ok. 50-osób. Większość debat, spotkań i dyskusji będziemy mogli organizować u siebie, a nie w knajpach
  •         Nowy lokal to przestrzeń codziennej pracy projektowej dla minimum 15 osób.
  •      W siedzibie będziemy mogli też organizować konferencje prasowe, seminaria eksperckie etc.
  •        Do korzystania z lokalu będziemy za darmo zapraszać inne, wartościowe inicjatywy obywatelskie: chcemy, by lokal na Andersa 35 był inkubatorem obywatelskiej energii. 

Czym jest Klub?
Jesteśmy nowoczesnym stowarzyszeniem o 25-letniej tradycji zrzeszającym ekspertów, publicystów i społeczników młodego pokolenia. Naszym celem jest dobro wspólnot, w których funkcjonujemy. 

Jakie projekty Klubu Jagiellońskiego są realizowane w Warszawie?

thumb_klubbbb_resize_600_600.png


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę