Sfilmowani Warsztaty Aktorskie

Projekt
zakończony
15
/ 80000 zł
2
wspierających
 

thumb__sfilmowani%20(7%20of%2014)_resizeProjekt polega na organizacji cykli warsztatów pt. "Sfilmowani", które są skierowane dla młodych ludzi oraz dorosłych planujących swoją karierę w branży filmowej, teatralnej, artystycznej lub medialnej. Przekazywana wiedza praktyczna oparta będzie o pięć głównych elementów pracy każdego aktora. Rozpoczynając zajęcia od rozgrzewki, przechodzimy do poznania technik improwizacji, następnie uczestnicy zrealizują najważniejsze zadania aktorskie, kolejny etap to poznanie techniki "gry" aktora a na zakończenie swoisty "test wiedzy" w postaci odgrywania scen na bazie pozyskanej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez znanych aktorów, którzy mają także doświadczenie teatralne oraz reżyserskie. Wartością dodaną warsztatów jest umieszczenie każdego uczestnika w bazie aktorów Sfilmowani oraz uzyskanie nagrania video i pakietu zdjęć, które mogą być używane jako element portfolio. 


thumb__sfilmowani%20(1%20of%2014)_resize


W Polsce brakuje profesjonalnych warsztatów, które przygotowują przyszłych aktorów. Problemem jest zwłaszcza grupa młodych ludzi, którzy nie mają jeszcze możliwości podjęcia specjalistycznej edukacji na uczelniach artystycznych. Wielu dorosłych również posiada zdolność do grania w filmie, teatrze lub innej aktywności artystycznej a nie ma gdzie nabyć tzw. "szlifu". Realizacja warsztatów daje szanse osobą bez odpowiedniego wykształcenia nie tylko na zdobycie podstaw u boku bardzo znanych artystów, ale także na umieszczenie w bazie castingów nagrania z próbką swoich umiejętności. Pod okiem fachowców uczestnicy będą mogli pozyskać wiedzę związaną także z umiejętnościami improwizacji, interpretacji i pracy zespołowej, które mogą być wykorzystywane także poza branżą artystyczną. Rezultatem warsztatów będzie zwiększenie liczby osób mogących stać się aktorami lub zaistnieć w innych formach sztuki. 


thumb_sfilmowani%20(14%20of%2014)_resize

Jesteśmy grupą artystów, chcącą podzielić się swoimi doświadczeniami oraz umiejętnościami, chcemy zarazić naszych uczestników pasjami związanymi z branżą aktorską. Właśnie po to stworzyliśmy „Warsztaty Sfilmowani” . Jest to ciekawa przygoda dla wszystkich , którzy wiążą swoją przyszłość z filmem bądź teatrem i nie tylko! Jest to również znakomita okazja do sprawdzenia swoich umiejętności aktorskich i odnalezienia w sobie nowych, skrytych pasji. Dajemy możliwość rozwijania swoich predyspozycji twórczych takich jak : wyobraźnia, spostrzeganie, myślenie, koncentracja. Uczestnicy mają możliwość zwiększenia swojej pewności siebie jak i podbudowania swojej samooceny. Rozwijamy umiejętności pracy w grupie oraz panowania nad swoim ciałem. Pomagamy odkryć w sobie nieznane dotąd możliwości!


thumb_sfilmowani%20(12%20of%2014)_resize

 

Prowadzimy zajęcia według specjalnie opracowanych programów, które dopasowujemy do grupy docelowej.

Nie stawiamy żadnych wymagań przed przystąpieniem do warsztatów. Są to zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy ukończyli 14 lat i są gotowi przeżyć niesamowitą przygodę po to, by w przyszłości móc zdecydować i wybrać świadomie swoją drogę.


1.Elementarne Zadania Aktorskie – Sonia Bohosiewicz

2.Rozgrzewka – Anna Kerth

3.Improwizacja – Antek Królikowski

4.Technika Aktorska – Janusz Chabior

5.Sceny – Piotr Głowacki 

6.Sesja*

* na zakończenie warsztatu wszyscy uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz otrzymają swoje portfolio.Zebrane środki przeznaczymy na wzbogacenie naszych warsztatów i dalszy rozwój "Sfilmowanych" w celu ulepszenia i poszerzenia naszej oferty aby móc zapewnić naszym kursantom najlepsze warunki szkolenia i rozwoju.


WWW.SFILMOWANI.COM

Regulamin komentowania