Portal dziennikarstwa obywatelskiego INTERJA360

Projekt
zakończony
430
/ 10000 zł
6
wspierających
 

Nasz cel

Gdy z końcem lipca 2007 roku na moją skrzynkę mailową dostałem wiadomość o tworzącym się nowym serwisie dziennikarstwa obywatelskiego, postanowiłem spróbować swoich sił, nie mając pojęcia dokąd mnie ta droga zaprowadzi i jak długa będzie. Obecnie, gdy żywot portalu Interia360 dobiegł końca dla wielu piszących powstała pustka. Chcąc kontynuować pasję pisania, prezentowania szerokiej publiczności jakże cenne i różne poglądy na wiele spraw, przedstawiania innym naszych pasji i zainteresowań, promowania wydarzeń kulturalnych i sportowych, zabierania głosu we wszystkich ważnych i ciekawych sprawach, analizowania i pokazywania z różnych perspektyw wiele aktualnych problemów, chcemy stworzyć nową platformę internetową dla wszystkich chętnych, którzy zechcą zaprezentować swój pogląd i wyrazić swoje zdanie.

                                       thumb_i350_resize_600_600.jpg

Nasza grupa

Wokół projektu skupionych jest wielu dziennikarzy i redaktorów do niedawna tworzących w serwisie Interia360. Grupa ta zapewni właściwe funkcjonowanie portalu pod względem redakcyjnym, ale publikowanie treści będzie dostępne na podobnych zasadach jak na dawnej Interii360, dla wszystkich chętnych zarejestrowanych na nowym portalu. Przedstawione osoby to doświadczeni dziennikarze i redaktorzy, którzy tworzyli i współredagowali portal I360. Wszystkich nas cechuje tolerancyjność, a różnorodność poglądów, która dowodzi, że każdy mający ochotę współtworzyć nowo powstający portal znajdzie miejsce dla siebie i swoich publikacji.

                               thumb__kola%C5%BC%20%E2%80%94%20kopia_re       

Co oferujemy?

Na nowo powstałym portalu dziennikarstwa obywatelskiego zapewnimy dostęp do publikacji każdej chętnej osobie, która zechce wyrazić swoje zdanie na dowolny temat. Gwarantujemy brak cenzury i dyskryminacji ze względu na przekonania polityczne czy wyznaniowe. Jedynym obowiązującym kryterium będzie przestrzeganie prawa prasowego, praw autorskich i ogólnego prawa polskiego. Nie będziemy respektować wulgaryzmów, szkalowania czy bezpodstawnego pomawiania innych. Każda konstruktywna krytyka i merytoryczna dyskusja będzie mieć gwarancję publikacji. My z kolei dołożymy wszelkich starań aby portal i treści w nim zawarte promować i reklamować.

                                                  thumb__INTERJA360%20%E2%80%94%20kopia_re

Na co potrzebujemy wsparcia?

Zebrane środki finansowe przeznaczymy na:

-stworzenie profesjonalnego portalu z nielimitowaną ilością kont dla wszystkich chętnych dziennikarzy-amatorów,

-stworzenie logotypu i grafiki,

-postawienie strony - instalacja i konfiguracja,

-niezbędne działania reklamowe w pierwszej fazie istnienia projektu.

                                                  thumb___INTERJA360%20%E2%80%94%20kopia_r

Co już mamy?

Na chwilę obecną posiadamy zarejestrowaną domenę interja360.pl oraz wykupiony hosting z nielimitowaną powierzchnią dyskową, nielimitowanym rocznym transferem i nielimitowaną ilością kont mail. Jeśli chcesz w nieodległej przyszłości cieszyć się miejscem w którym będzie można publikować także Twoje treści - prosimy o wsparcie. Jeśli chcesz być Czytelnikiem i poznać wiele spraw z wielu punktów widzenia - to miejsce będzie także dla Ciebie!

Do zobaczenia - mamy nadzieję, że już niebawem - w nowym wirtualnym miejscu dla dziennikarzy obywatelskich!


Nasi Partnerzy:

Partnerem naszego projektu został znany podróżnik, zdobywca wulkanów Grzegorz Gawlik

thumb_Logo%20GG_resize_600_600.png

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę