DEBIUTANCKA PŁYTA LIVETSORD – WESPRZYJ WYDANIE, SPOTĘGUJ MOC NASZEGO STARTU!

Projekt
zakończony
4955
/ 10000 zł
49
wspierających
 

Kochani. POMOŻECIE?...

Chcemy wydać debiutancką płytę, z super klimatycznie wyprodukowanymi piosenkami, piękną, zadziorną okładką i możliwie najlepszą promocją.

Luken gra na gitarze i śpiewa, Fiszb dogrywa na gitarze to wszystko, czego nie umie zagrać Luken, XBS kładzie mocny bas, a Denwer całą swą masą wali w bębny.

Chcecie zobaczyć nas bliżej? TU: https://www.facebook.com/LIVETSORDbandOFFICIAL


thumb_20150302_230129~2_resize_600_600.j


thumb_DSC_1074mini_resize_600_600.jpg


Ruszamy dopiero w Polskę, więc jeśli zechcecie nas bliżej poznać – najłatwiej będzie poszukać dokonań naszego drugiego zespołu – POROZUMIENIE - www.porozumienieband.com - to kilkanaście lat działalności, setki małych i dużych koncertów, płyty, teledyski. Zawsze maximum sił, serca, potu i krwi, by pozyskać słuchacza.

Rozwijamy tą historię, wszak wskazane jest, żeby organizm miał dwa płuca – stąd LIVETSORD.

Chcemy, żeby piękny klimat dźwięków z Seattle lat 90., wrócił i rozpalił polskie sceny. Do tego post grunge dodajemy nasze szczere, jedyne w swoim rodzaju, polskie, trochę garażowe, starojarocińskie brzmienie. Serce. Dusza. Życie z drugim człowiekiem. To my, nasze teksty i nasza muza.


Przygotowując się do tego, by prosić Was o pomoc finansową dla naszego zespołu – nie próżnowaliśmy. Jeszcze w zeszłym roku, własnymi siłami, z masą przeszkód, zarejestrowaliśmy nasz debiutancki materiał. Obecnie płyta jest w Toruniu, w mistrzowskich rękach Marcina Lampkowskiego, który nada jej ostateczny kształt – my już wiemy, że będzie mega moc i klimat. I zachęcamy – przekonajcie się o tym sami.

Jesteśmy tu dość nowi, potrzebny jest nam mocny start – ale nie martwcie się – nie po miliony przyszliśmy. Naszą działalność oprzemy o współpracę z możliwie największą ilością rozgłośni studenckich, regionalnych, prasy lokalnej i mediów internetowych. Dotrzemy prosto do Was – nie do targetu wynikającego ze statystyki, ale do Was. Spod ziemi, nie z chmur.


Ale i to działanie wymaga finansów.

Prosimy Was o 10 000 złotych na start.

Pokryjemy za to częściowo koszta nagrań, pierwszy nakład naszego debiutu na CD i SD, plakaty i materiały promocyjne - zobaczcie je w NAGRODACH.

A jeśli coś nam zostanie - zorganizujemy w naszym niewielkim Parczewie festiwal muzyki alternatywnej, żeby pomoc szła dalej – do młodszych, lokalnych zespołów. Pasuje?...

Potrzebujemy dużej ilości złotówek. To nie żarty – więc najlepiej dla nas, jeśli zechcecie wspierać nas wielokrotnościami złotówki.


My odwdzięczymy się każdemu Dobremu Serduszku najładniej, jak się da, do tego będziemy mieć dla Was fajne gifty – wpinki, płyty, ciuszki, a dla najbardziej hojnych – po prostu nas. Staniemy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – i zagramy tak dziarsko, że upewnisz się osobiście, i po własnym, prywatnym koncercie powiesz Sobie z uśmiechem: „Było warto...”


Pomóżcie!!! Wspierajcie nas i zachęćcie Waszych ZnajomychJUŻ TERAZ DZIĘKUJEMY!!!


Już zimą/wczesną wiosną wyruszymy na sceny - ZAPRASZAMY Was - sprawdźcie to sami.


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę