THATAZ ZBIERA NA WYDANIE DEBIUTANCKIEJ PŁYTY

Projekt
zakończony
2410
/ 17000 zł
21
wspierających
 

Nazywamy się THATAZ (wariacja od słowa TATA) i rozpoczęliśmy swoją działalność w styczniu 2014r. Zespół tworzą ojcowie (i jeden syn) :),
którzy spotkali się w poznańskiej szkole swoich dzieci "Łejery".

Oprócz naszych kochanych rodzin, codziennych obowiązków, pracy, znaleźliśmy trochę czasu, aby wyrzucić z siebie swoje emocje, przemyślenia, wnioski i przełożyć je na dźwięki. Bardzo chcemy się z Wami tym podzielić. Robimy to już na koncertach, ale do pełni szczęścia potrzebna jest nam płyta. Pragniemy to zrobić najlepiej jak umiemy, dlatego zwracamy się do Was o wsparcie w realizacji tego projektu. Odwdzięczymy się jak najpiękniej potrafimy w słowach, dźwiękach i materii. :)

Każdy z nas ma mniejszą lub większą przeszłość muzyczną. Po kilku próbach powstał nasz pierwszy utwór MAJDAN, do którego zrealizowaliśmy klip. W maju 2014r. wydaliśmy swoją pierwszą EP-kę pt.: DRZEWA, a w lipcu tego samego roku mieliśmy okazję otwierać Spichlerz Polskiego Rocka
w Jarocinie, obok takich wykonawców jak Tomasz Budzyński, Muniek Staszczyk czy Sebastian Riedel. W grudniu 2015r. wystąpiliśmy w poznańskim klubie U Bazyla z legendą polskiego punka KSU.


Gramy trochę koncertów. Swoje autorskie numery przeplatamy utworami klasyków polskiego ,,mocnego" rocka (KSU, ARMIA, TILT) oraz ostro pracujemy nad swoją debiutancką płytą. W naszych tekstach na swój sposób przedstawiamy realia, nie pozostawiając z tym słuchacza samemu sobie i dając mu nadzieję do odnalezienia się w otaczającej rzeczywistości.

Zebrane pieniądze zamierzamy przeznaczyć na nagranie i wytłoczenie płyty , projekty i produkcje okładek, koszulek i przypinek .

Pomożecie? :)

Skład zespołu :

Sebastian „ZWIERZAK” Dolata - bas, wokal.
Rafał „CZAKA” Czekała - gitara.
Marcin „CHENIÓ” Chętnik - wokal.
Aleksander Parchejczuk - gitara. 
Makary Dolata - perkusja

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę