Szczęście - film dokumentalny

Projekt
zakończony
935
/ 4000 zł
23
wspierających
 

Film dokumentalny o szczęściu

IMG_0180.jpg

- Jesteś szczęśliwy?

- Co wywołuje uśmiech na Twojej twarzy?
- Jak uszczęśliwić drugą osobę?
- Jakie jest Twoje najradośniejsze wspomnienie z dzieciństwa?

Dlaczego chcę stworzyć ten film?
Bo wierzę w siłę ludzkiego uśmiechu.

Szczęście

Proste ośmioliterowe słowo, którego używamy niemal codziennie. W filmie, który stworzę przedstawione będą rozmowy ze zwykłymi ludźmi, którzy są lub… nie są szczęśliwi. Wraz z nimi będę zastanawiał się nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Odbędę wiele rozmów, w których chciałbym przede wszystkim poznać moich rozmówców i stworzyć im możliwość swobodnej wypowiedzi. Chcę posłuchać ich historii życia i powspominać najpiękniejsze i najsmutniejsze momenty.

Pieniądze, które chcę tu zebrać przeznaczę na wynajem  profesjonalnego sprzętu do rejestracji obrazu i dźwięku i późniejszą postprodukcję filmu.

O mnie

Mam na imię Radek. Od lat zajmuje się pracą z ludźmi. Tworzę spektakle teatralne z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Niedawno wraz z młodzieżą ze swoich rodzinnych Kozienic stworzyłem swój pierwszy film fabularny - "Przekonaj się!". Z racji na moje aktorskiewykształcenie  zdarza mi się również samemu wystąpić na deskach teatru lub przed kamerą. Jednak w ostatnim czasie moją największą pasją stało się tworzenie obrazów filmowych i telewizyjnych. 

MG_7353.jpg

Inny rodzaj pomocy
Jeśli ktoś ma ochotę zostać jednym z bohaterów filmu proszę o kontakt mailowy: [email protected]

www.szafakultury.art.pl/szczescie

Regulamin komentowania