Wyślij Chodkowskiego do Moskwy!

Projekt
zakończony
1360
/ 2000 zł
33
wspierających
 
Nazywam się Konstanty Chodkowski. Od początku studiów zajmuję się Europą Wschodnią. Pracowałem jako korespondent prasowy (freelancer) z Moskwy i Kijowa. Być może spotkałeś się z moimi relacjami w prasie i w sieci. Do dziś stale publikuję swoje artykuły i analizy, udzielam komentarzy dla wiodących polskich mediów. Stale rozwijam swoje pasje i zainteresowania. Mam nadzieję pewnego dnia przekuć je w ścieżkę kariery.

thumb_Pan%20Konstanty_resize_600_600.jpg

Kolejnym krokiem na drodze do spełnienia marzeń jest wyjazd do Moskwy na tegoroczne młodzieżowe Forum Trialogu Polsko-Niemiecko-Rosyjskiego. Impreza odbędzie się w dniach 28 września - 2 października. Do tego czasu muszę uzbierać kwotę 2000 PLN. Bez tych pieniędzy mój udział w wydarzeniu nie będzie możliwy. 

Zebraną sumę przeznaczę na pokrycie kosztów ubezpieczenia oraz przelotów z Warszawy do Moskwy i z Moskwy do Wilna (bezpośrednio po zakończeniu Forum Trialogu biorę udział w projekcie dziennikarskiej obserwacji wyborów prezydenckich na Białorusi). W momencie zakończenia kampanii ceny biletów lotniczych będą wyższe niż dziś, stąd też wysokość wyznaczonej kwoty. 

Oczywiście, możliwość zakupu biletów lotniczych może otworzyć się przede mną przed osiągnięciem kwoty 2000 PLN. Wtedy, na podstawie konsultacji z darczyńcami, podejmę decyzję o kontynuowaniu lub zaniechaniu kontynuacji kampanii. 

Jako symboliczny wyraz wdzięczności za dokonaną wpłatę, każdy darczyńca otrzyma ode mnie pocztówkę lub list z Moskwy (z rosyjską pieczęcią pocztową). 

Formalnie będę reprezentować na Forum Fundację Wspólna Europa, wydawcę Eastbook.eu - popularnego bloga o Partnerstwie Wschodnim. De facto chcę reprezentować Polskę - każdego z nas. Ktoś musi to robić, nieprawdaż?

Jeśli uważasz, że Polska zasługuje na wsparcie, a ja zasługuję na możliwość wspierania Polski - wesprzyj mój projekt!

Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz na moim blogu w zakładce "Wyślij mnie do Moskwy". Tam też możesz zapoznać się z moim życiorysem, przeczytać moje publikacje i subskrybować newsletter (geo)polityczny, który rozsyłam średnio raz na tydzień. 

Regulamin komentowania