„Przyjaciele Kidongo” - płyta z muzyką bębnów dla dzieci dostarczająca dzienną dawkę witaminy „R” jak radość!

Projekt
zakończony
370
/ 15000 zł
8
wspierających
 

Bajkowy Zespół Bębniarski „Dzikie Rytmy” nagrywa swoją pierwszą płytę, by zmieniać na lepsze życie dzieci w Polsce i w Afryce. Pluszowi bohaterowie biorą sprawy w swoje ręce – to znaczy bębny w łapy i grają dla najmłodszych by dostarczać im dzienną dawkę witaminy R jak radość – niezbędną dla prawidłowego rozwoju osobowości! Piosenki z płyty puszczane w samochodzie staną się wakacyjnymi hitami na nie jednej wyprawie z rodzicami. A kiedy przyjdzie zima – radosne rytmy muzyki bębnów rozgrzeją wszystkich do czerwoności.


Piosenka otwierająca płytę:Autor:

thumb_KrystianT._resize_600_600.jpg

Nazywam się Krystian Tyrański. Od 8 lat prowadzę Szkołę Muzyki Bębnów dla Dzieci - Rytmiczna Radość (www.rytmicznaradosc.pl). Uczę dzieci grać na bębnach djembe, gdyż jest to moja pasja! Odwiedzam przedszkola, szkoły, domy kultury i inne miejsca które gromadzą dzieci, by rozwijać ich talenty muzyczne, przyrodnicze i podróżnicze. Przez wszystkie lata doskonaląc warsztat animacyjny tworzyłem piosenki, które uczyłem dzieci. W tym roku skompletowałem cały repertuar i wydałem go w postaci płyty muzycznej. Było to moje marzenie od początku, ale dopiero teraz się spełnia. Stworzyłem Bajkowy Zespół Bębniarski „Dzikie Rytmy” i płytę „Przyjaciele Kidongo” aby jeszcze skuteczniej rozwijać dziecięce talenty, ale potrzebuję wsparcia, by pokryć koszty produkcji płyty i teledysku. 

thumb_ok%C5%82adka%20strona%20A_resize_6


Płyta z misją!

Dzieci śpiewające piosenki z płyty rozpromienia radość! Chcę aby jak najwięcej dzieci jej słuchało - bo wierzę, że stworzyłem razem z przyjaciółmi "muzyczną tabletkę" dostarczającą dzienną dawkę witaminy R jak radość! Piosenki śpiewają polskie dzieci, które dzielą się swoim wokalnym talentem. To one przekonują, że warto dzielić się własnymi talentami z innymi - bo właśnie dobro rodzi radość. Co ciekawe - nie tylko polskie dzieci będą odczuwały dobroczynny wpływ muzyki z płyty "Przyjaciele Kidongo". Bardzo konkretnie odczują to dzieci w Afryce - a dokładnie w Tanzanii. 

thumb_Kidongo%20-%20w%20g%C3%B3rzystej%2


thumb_Kidongo%20-%20mi%C4%99dzy%20warkoc


thumb_Kidongo%20-%20to%20dla%20Nich!_res


Dzięki sprzedaży płyty, która będzie formą "cegiełki" będzie można wesprzeć projekt rozwoju talentów dzieci w Afryce – Kidongo. (www.kidongo.pl) Dla 260 dzieciaków z wiejskiej Szkoły w Kidongo Cheusi w Tanzanii wybudujemy studnię głębinową, wyremontujemy szkołę i zrobimy kilka innych ciekawych projektów rozwijających talenty. Wierzę, że dobro zasiane w Afryce wróci do Polski i do naszych dzieci - co  jeszcze bardziej je uskrzydli w rozwijaniu talentów. 

To nie jest pierwsza płyta z misją czynienia dobra!
W zeszłym roku dzięki płycie z kolędami w rytmie bębnów udało się sfinansować zakup zbiorników na wodę deszczową:

thumb_Zbiorniki_resize_600_600.jpg


A tutaj jest artykuł o historycznym aspekcie realizacji Programu Kidongo

Proszę o pomoc abym mógł dalej łączyć pasję z dobroczynnością!

Krystian Tyrański

Regulamin komentowania