Earl Jacob - Drugi album!

Projekt
zakończony
12020
/ 10000 zł
159
wspierających
 
Czołem! Z tej strony Kuba Sadowski, Earl Jacob

Co zrobiliśmy?
W kwietniu 2015 rozpoczęliśmy rejestrację mojej drugiej płyty. Płyty, która jest naturalną konsekwencją mojego rozwoju artystycznego. Zmieniam kurs i to poważnie! Wynika to ze zmian we mnie, z mnogości pół muzycznych, po których jeszcze nie stąpałem bosą stopą numer 46-47.Praca w studio Western Jive z Aleksandrem Molakiem, który znany jest szerszemu gronu jako Mothashipp, była podróżą od mętnego pomysłu, "czucia" w kierunku bardzo konkretnej i spójnej wizji artystycznej. Wizji, która jest już bardzo blisko realizacji. Wizji, która w postaci krążka CD ma się zmaterializować we wrześniu tego roku (będą sobie mogli Państwo sprawić album również w formacie cyfrowym, nie jesteśmy obrzydliwi). Płytę wyda i dostarczy wszędzie gdzie tylko trzeba moja ukochana wytwórnia Karrot Kommando.

Co musimy jeszcze zrobić?
Na ostatnim odcinku potrzebujemy Waszej pomocy. Nie pomocy bezinteresownej. Coś za coś, lekko każdy nie ma. Mamy dla Was nagrody i bonusy, od prostych (a praktycznych i Pięknych), przez mniej proste, po całkiem zwariowane i niecodzienne. Zebrane fundusze posłużą nam do dokończenia pracy nad płytą.

Wciel się w rolę mecenasa, ciesz się jesienią razem z nami. Moja druga płyta jest przede wszystkim dla Ciebie i Ciebie.Realizacja i dostarczenie nagród:

Płyta ukaże się we wrześniu. Osoby, które wybrały pakiety z płytą CD i lub/mp3 otrzymają swoją nagrodę pocztą i/lub drogą mailową w dniu premiery płyty (pokrywamy koszt wysyłki). W podobnym czasie zrealizowane zostaną nagrody winylowe.
We wrześniu będziemy dostarczać również plakaty i kartki pocztowe.

Nagrody "niematerialne", czyli wejście na koncert, audycja w Radio Kampus, prywatny koncert i pakiet specjalny realizowane będę w konsultacji z osobami, które zdecydowały się na ten pakiet.
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę