"Sztuka Kochania Według Dziewczyn" w Śnie Pszczoły

Projekt
zakończony
1985
/ 4600 zł
34
wspierających
 
Typ projektu:

thumb_6lasek_resize_600_600.png

Wszystko zaczęło się w Teatrze Imka. Tam się poznałyśmy. Najpierw na castingu, potem na próbach do spektaklu „Król dramatu” w reżyserii Łukasza Kosa, w którym miałyśmy przyjemność grać wspólnie. Każda z innej beczki, ale łączy nas wspólna pasja - aktorstwo.

Chwile później Owidiusz szepnął słówko jednej z nas, a wieści się rozniosły, że jego poemat o miłości idzie z duchem czasu. Potrzebuje nowej wersji w formie AUDIOBOOK. I tak, dzięki Waszemu wsparciu, współpracy z platformą crowdfundingową www.odpalprojekt.pl zebrałyśmy odpowiednią sumę na wydanie audiobook-a, przygotowanie performancu, który wyreżyserował znakomity aktor, reżyser Wojciech Błach. Do teamu dołączyła genialna DJ Maya Selektah! Audiobook powstał pod okiem trenera wokalnego Michała Hajduka.

thumb__djwojtek_resize_600_600.png

Na co zbieramy?

Premiera w "Imce" spotkała się z gorącą reakcją publiczności. Chcemy powtórzyć to wydarzenie dla Was. Teraz wystawimy "Sztukę kochania..." po raz kolejny w Warszawie, tym razem w klubie "Sen Pszczoły". Będziecie mogli cieszyć się spektaklem przy drinku lub lampce wina ;) .Po performersie zapraszamy Was na imprezę do białego rana, na której zagrają DJ Maya Selektah i Sulu.


„Sztuka kochania” Owidiusza

... to frywolny poemat erotyczny, przełożony swobodnie i bardzo dowcipnie przez Juliana Ejsmonda. To jeden z najbardziej aktualnych i uniwersalnych tekstów o miłości. Tekst napisany wierszem w formie poradnika dla kobiet i mężczyzn, został sprytnie i lekko przeniesiony na scenę. Zetkniemy się z intrygującą fabułą, całą paletą postaci, a co najważniejsze z młodymi aktorkami, które są pełne własnych przeżyć miłosnych. Jak znaleźć, zdobyć i zachować miłość? Jakich użyć sposobów, żeby zdobyć tę, o której się marzy? Czy faktycznie jest tak, że uczucia niezależnie od epoki są te same, a zmieniają się jedynie sposoby ich wyrażania?

„Sztuka kochania wg dziewczyn” to historia o nas samych, o naszych uczuciach, o naszym zakochaniu, szczęściu, rozpaczy. To lustro każdego człowieka niezależnie od wieku. Spektakl jest próbą odpowiedzi na powyższe pytania, ale przede wszystkim pretekstem do rozpoczęcia dyskusji na ten temat, do miłosnych wspomnień, a być może dla kogoś okażę się inspiracją do wykonania tego pierwszego kroku, bo jak wiadomo „do zakochania jeden krok...

Dziewczyny

thumb_mozajka_resize_600_600.png

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę