Wschód Piękna - World Orchestra Festival

Projekt
zakończony
55700
/ 40000 zł
89
wspierających
 
thumb__plakat_resize_600_600.jpg

Uwaga! Dla Państwa wygody bilety zakupione poprzez portal OdpalProjekt będą do odbioru na miejscu w dniu festiwalu.WORLD ORCHESTRA FESTIVAL

World Orchestrze przyświecają idee łączenia, równości, wymiany kulturalnej, dialogu w sztuce i poza nią, sięgania do źródeł oraz wartości ponadczasowych. W programie festiwalu zawarte będą projekty jazzowe, folkowe, elektroniczne, jak również klasyczne. Stawiamy na różnorodność muzyczną, prezentację wielu kultur.

Poza muzyką w trakcie festiwalu w zorganizowanych przestrzeniach tematycznych (w chatach) odbywać się będą warsztaty, spotkania autorskie, spotkania z artystami z Tuvy, Syberii, Polski, Norwegii, Indii, Bułgarii, Cabo Verde, Mołdawii, Kuwejtu. Poza tym zaplanowaliśmy degustacje herbat i kaw z całego świata, kuchnię świata, wystawią się regionalne wytwórcy z regionalnymi produktami, zaprezentujemy manufaktury Alchemik Records.

thumb__pzu_logo_rgb_resize_600_600.jpg

Sponsor "WSCHÓD PIĘKNA - WORLD ORCHESTRA FESTIVAL"


thumb___stoart_resize_600_600.png

Mecenas "WSCHÓD PIĘKNA - WORLD ORCHESTRA FESTIVAL"

WYSTAPIĄ m.in.:

WORLD ORCHESTRA - Grzech Piotrowski

Ruth Wilhelmine Meyer, Terje Isungset Lars, Andreas Haug - NORWAY

Sebastian Karpiel Bułecka , Atom String Quartet Marcin Wasilewski , Piotr Żaczek, Robert Luty, Jan Pilch, Mateusz Szemraj, Sebastian Zawadzki - POLAND

Theodosii Spassov - BULGARIA

Marcel Comendant – Moldovan cymbals - MOLDAVIA

Vladiswar Nadishana – multiinstrumentalist - SIBERIA

Sainkho Namtchylak - singer - TUVA

Rahul Pophali, Sanjeev Korti – tabla - INDIE

Abdulwahab Al Qattan - Violin – KUWAIT

"Koncert na Wodzie" - 7.08 - Dorotowo, Hotel Galery69

thumb_dorotowo_resize_600_600.jpg

W jednym z najpiękniejszych polskich zakątków odbędzie się KONCERT NA WODZIE!

Hotel Galery69 jest w sieci DESIGN HOTELS i naszym zdaniem to jedno z najpiękniejszych miejsc na Warmii i Mazurach. Wydaje się być zatem najodpowiedniejszym miejscem na wyjątkowy KONCERT NA WODZIE.

GRZECH PIOTROWSKI komponuje okazjonalnie muzykę na głosy, instrumenty dętę, bas gitarę oraz zaskakujący zestaw perkusyjny. Gościem specjalnym będzie wybitny norweski perkusista TERJE ISUNGSET, który zasłynął z grania na instrumentach z lodu (Ice Music). Tym razem zagra na wodzie, kamieniach, patykach, korzeniach drzew. Artyści są w trakcie konstruowania drewnianych konstrukcji, które wykorzystają jako wodne instrumenty. Kolejnymi gośćmi specjalnymi będą: SEBASTIAN KARPIEL BUŁECKA, GHOSTMAN i RUTH WILHELMINE MEYER.

Skansen w Olsztynku - 8-9.08

thumb_domki_resize_600_600.JPG

Skansen w Olsztynku to jeden z najpiękniejszych i najstarszych miejsc tego typu w Polsce. Ma historię, niepowtarzalną atmosferę, przepiękną zabudowę. Wyzwala takie odczucia jakie pragniemy w ludziach wzbudzić – relaksu, oddechu od codzienności, tylko pozytywne myśli i emocje! Miejsce jest znane. Odbywa się tam wiele imprez, skupiających przeróżne grupy wiekowe i społeczne. Jest piękne, niestandardowe i jest jedną z wizytówek naszego kraju.

Aktywności festiwalowe ulokowane zostają kilku częściach skansenu. Każda ze stref reprezentuje inny kraj, kulturę. Punktem najważniejszym są trzy miejsca/sceny gdzie odbywać się będą koncerty.


Zobacz galerię nagród!

Grzech Piotrowski Quartet

thumb_koncert%20kwartet2_resize_600_600.thumb_koncert%20kwartet_resize_600_600.j

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę