Zgoda4 się remontuje!

Projekt
zakończony
6030
/ 4000 zł
68
wspierających
 

W marcu 2013 roku na mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce skupiające młodych ludzi o poglądach konserwatywno-liberalnych. Dzięki wysiłkom działaczy naszego stowarzyszenia udało się nam otworzyć siedzibę w samym centrum miasta! 

Zgoda.png

Bardzo szybko normą stały się cotygodniowe spotkania z ciekawymi postaciami życia publicznego, między innymi z Markiem Jurkiem, Jarosławem Gowinem, Januszem Korwin-Mikke, Łukaszem Warzechą, Robertem Gwiazdowskim, Krzysztofem Bosakiem, czy Przemysławem Wiplerem. Zgoda 4 gościła też finały konkursów – trzykrotnie organizowanej dla młodzieży szkół średnich Akademii KoLibra, konkursu historycznego „Anatomia Kata”, czy promującego tematykę pro-life „Piękno Życia od poczęcia. Oprócz tego zorganizowaliśmy wiele szkoleń samorządowych, dziennikarskich, czy społecznych. Wspólnymi siłami stworzyliśmy bibliotekę, w której znajduje się wiele znakomitych pozycji przeznaczonych dla osób chcących zapoznać się z wyznawanymi przez nas ideami. 

thumb_FotorCreated_resize_600_600.jpg

Niestety zajmowany przez nas lokal wymaga remontu. W pierwszej kolejności chcemy pomalować ściany i zamontować nowe oświetlenie – stare niestety nie nadaje się do robienia zdjęć i nagrywania wideorelacji z naszych spotkań. Następnie chcemy wyposażyć salę wykładową w sprzęt multimedialny pozwalający nam na bardziej komfortowe prowadzenie wykładów i szkoleń. W tym celu zamierzamy umieścić uchwyt sufitowy na projektor, tablicę projekcyjną, rolety do okien, głośniki, klimatyzator i drukarkę. W trzecim etapie chcemy odnowić salon, stanowiący miejsce w którym w przerwach pomiędzy spotkaniami można się „chillować” – pograć w planszówki, napić się herbaty, czy poczytać książki. Nasze stoliki i kanapy są już zbyt mocno „zużyte”, dlatego bardzo chcielibyśmy je wymienić. Dodatkowo zdołamy odnowić korytarz prowadzący do sal.

82e53fdb2de24435b581b3ff92f0ecc1.jpeg

Kim jesteśmy?

Jesteśmy działającą od piętnastu lat organizacją propagującą idee konserwatywno-liberalne – wolny rynek, tradycyjny model rodziny, silne i suwerenne państwo minimum i rozwój przedsiębiorczości. Kształcimy nowe elity, które w przyszłości będą mogły odgrywać ważne role w życiu społeczno-politycznym. Dla realizacji celów naszej działalności nie korzystamy z pieniędzy publicznych, a jedynie z członkowskich składek i wpłat od osób prywatnych. Organizujemy wiele projektów i akcji, między innymi prowadzącą do dekomunizacji ulic akcję „Goń z Pomnika Bolszewika”, czy zajmującą się tematyką antyaborcyjną akcję „KoLiber dla Życia”. W ramach projektu „Lekcje Ekonomii dla Młodzieży” zapoznajemy uczniów szkół średnich z mechanizmami gospodarczymi. Nasze Centrum Analiz opublikowało niedawno dwa raporty – o systemie emerytalnym oraz o sytuacji górnictwa w Polsce. W przygotowaniu jest trzeci raport, podsumowujący 10 lat Polski w Unii Europejskiej. Co roku w wielu miastach w całej Polsce organizujemy Marsze Pileckiego. 

thumb_10306254_10152485770455530_9050822

Nagrody

thumb_kubekKoLiber_JPG_resize_600_600.jpthumb_KoLiberTshit_Final_JPG_resize_600_
Regulamin komentowania