Kurs dietetyki

Projekt
zakończony
6
/ 2370 zł
2
wspierających
 

Witajcie!

Mam na imię Patrycja, 23 lata i jestem z Wrocławia. Zdrowym odżywianiem interesuję się od 2 lat. Skończyłam kurs dietetyka (niestety tylko internetowo), założyłam bloga, który miał mnie i innych motywować do schudnięcia . W przeciągu 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg. Moja wiedza na temat zdrowego odżywiania, zwiększyła się od przeczytania mnóstwo książek. Od października chce się wybrać na MGR z dietetyki.

Jakiś czas temu znalazłam 3 kursy dietetyczne stacjonarne. Każdy z nich to koszt 790 zł. Pierwszy kurs podstawowy startuje na początku czerwca, robię wszystko, żeby udało mi się zrealizować moje marzenie, jednak nie jest to takie łatwe, z Waszym wsparciem uwierzę, że się da!

 

Są trzy etapy kursów:

1) Kurs dietetyki podstawowy- startuje od początku czerwca

2) Kurs dietetyki zaawansowany- zaczyna się 15.06 i trwa do 24.06, bądź w lipcu (zależy jakie terminy będą kursu podstawowego)

3) Kurs dietetyki specjalistyczny- brak terminu, ale podejrzewam, że będzie to czerwiec/lipiec

 

Za wszystkie trzy kursy potrzebuję 2370 zł! Samej ciężko uzbierać taką kwotę, ale z Waszym wsparciem spełnię jedno z marzeń!

 

Każdy z kursów kończy się egzaminem. Po zdanym egzaminie otrzymuje się certyfikat, potwierdzający przebycie kursu.

Dlaczego zależy mi na wszystkich trzech kursach?

Po każdym zdanym egzaminie mam możliwość przystąpienia do egzaminu, który jest dość trudny jednak warto to zrobić. Egzamin trwa 2 h, po jego zdaniu mogę otrzymać dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyk.


Dlaczego proszę Was o pomoc?

Swoją przyszłość wiążę z zostaniem dietetykiem. Uwielbiam pomagać ludziom, i to jest coś co kocham, co mnie interesuje. Będę wdzięczna za Wasze wsparcie. To byłaby dla mnie olbrzymia motywacja. Moim marzeniem po skończeniu studiów magisterskich na tym kierunku i po przebytych kursach, gdzie będę miała już dużą wiedzę w tym zakresie, jest założenie własnej poradni dietetycznej! Zrobię wszystko, żeby się udało a ten projekt jest krokiem w stronę spełnienia tego marzenia! 


Oto zdjęcia mojej metamorfozy. W przeciągu 7 miesięcy schudłam 17 kg, już wiem czego chce od życia i kim chce zostać! Pomóż mi to zrealizować.


thumb_metaa_resize_600_600.jpg

thumb_meta_resize_600_600.jpg

thumb_metaaaaa_resize_600_600.jpg

Regulamin komentowania