Maciej Maślakiewicz na Broadway

Projekt
zakończony
597
/ 23000 zł
13
wspierających
 
thumb_M_0001_resize_600_600.jpg   

Maciek ma 16 lat. Mieszka w Łodzi na blokowisku wraz z Mamą, która go samotnie wychowuje. Uczy się w trzeciej klasie gimnazjum. Jego największą pasją jest taniec. Ćwiczy codziennie, a od 2007 roku w zespole „Czarne stopy”. Bierze także udział w zajęciach Klubu Młodzieżowego Fundacji INNOPOLIS.

W Polsce i Europie zdobył już prawie wszystko. W swojej kolekcji ma 14 medali. Jest mistrzem Europy w tańcu hip-hop (występ solo i w formacji; Budapeszt 2014 rok). Maciek jest dowodem na to, że pasja potrafi zmieniać życie, być alternatywą dla zachowań ryzykownych, przełamywać wszelkie przeciwności. Sława jaką osiągnął w swoim środowisku nie przeszkadza mu w zachowaniu skromności i pozostawaniu wrażliwym nastolatkiem.

Maciek chce być zawodowym tancerzem – najlepszym z najlepszych. Aby rozwijać swoje ponadprzeciętne umiejętności, największym pragnieniem Maćka jest udział w warsztatach i występach na Broadwayu w Nowym Jorku. Warsztaty i pokazy The Pulse on Tour New York odbędą się od 23 do 26 lipca 2015 roku. Nie wyobrażamy ich sobie bez udziału Maćka! Chcemy pomóc Maćkowi: dalej się rozwijać, nabierać doświadczenia w międzynarodowym zespole, poddać ocenie najlepszych nauczycieli tańca na świecie, a może otworzyć drogę do międzynarodowej kariery i show businessu.Trzeba „kuć żelazo póki gorące”.


Warsztaty współorganizuje Broadway Dance Center, szkoła tańca położona w samym sercu Times Square w Nowym Jorku, założona w 1984 roku. Jest najbardziej znaną szkołą tańca na świecie, oferując m.in. Jazz, Tap, Balet, Hip Hop, Teatr i więcej (joga, pilates, Elastyczność, Taniec brzucha, Vocal Performance oraz Vocal Technique). Broadway Dance Center ukończyli tancerze i wykonawcy, tacy jak Bette Middler, Brooke Shields, Britney Spears, Madonna, * NSYNC, Jason Smith, Almamy Samuels i Elizabeth Berkley. Broadway Dance Center to drzwi do świata showbiznesu.

Posłuchaj wywiadu z Maćkiem:

Jest tylko jedna bariera – finanse. Potrzebujemy 1000 osób, które ofiarują Maćkowi po 23 zł, doceniając jego starania i talent, stając się współautorami jego sukcesu i współrealizatorami marzenia. Chcesz ofiarować więcej ? – cieszymy się, gdyż Maciek jest tego warty. Dzięki Tobie Maciek – nasz reprezentant: Polak, Łodzianin, gimnazjalista może zaistnieć na Broadwayu. Maciek przygotowuje już specjalny układ taneczny, którym zamierza podbić Nowy Jork!

Kontakt z Maćkiem:

https://twitter.com/mmaslakiewicz

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę