POMÓŻ MAGNIFICENT MUTTLEY WYDAĆ DRUGĄ PŁYTĘ!

Projekt
zakończony
11725
/ 11500 zł
195
wspierających
 

O co chodzi?


Nazywamy się Magnificent Muttley i właśnie kończymy pracę nad naszą drugą pełnometrażową płytą zatytułowaną „Rear Window”. Jest to dla nas płyta bardzo ważna. Nie tylko dlatego, że drugi album zawsze jest większym od pierwszego wyzwaniem. Jest ważna przede wszystkim dlatego że postanowiliśmy ją nagrać i wydać zupełnie sami, bez wsparcia producenta, managementu, czy wydawcy. Ostatnich kilka miesięcy upłynęło nam więc na ciężkiej pracy w studio, podczas której udało nam się zarejestrować i zmiksować  11 utworów, które znajdą się na płycie. 

Teraz stajemy przed WAMI prosząc WAS o pomoc w sfinalizowaniu tego przedsięwzięcia ! ! ! 

Na co zbieramy?


4500 złmastering płyty CD i winylu (ostatni etap procesu realizacji płyty) to bardzo ważny element produkcji każdej płyty. Dzięki temu można wyciągnąć z nagrań wszystkie brzmieniowe niuanse i nadać jej ostateczny, spójny charakter. W naszym przypadku masteringiem zajmie się jeden z najbardziej utalentowanych i zasłużonych ludzi w branży. Gavin Lurssen (www.lurssenmastering.com) , bo o nim mowa, jest laureatem kilku nagród Grammy (m.in. za soundtrack do filmu „Bracie, gdzie jesteś?”).  Współpracował z takimi gwiazdami jak B B King, Tom Waits, Queens Of The Stone Age czy Foo Fighters.  Teraz kolej na nas!

5500 zł – tłoczenie 1000 egzemplarzy naszej płyty. Ponieważ dalej wierzymy że nie ma nic bardziej wartościowego niż posiadanie namacalnej, pięknie wydanej płyty swojego ulubionego zespołu.

1500 zł - koszty dystrybucji płyty

Kim jesteśmy?


Magnificent Muttley to:

Krzysiek Pożarowski - wokal, bas
Jakub Jusiński - gitara
Olek Orłowski - perkusja

Magnificent Muttley to klasyczne power trio założone w 2010 roku. Od tamtej pory zdążyli już wydać jedną płytę i jedną EPkę oraz zaprezentować się szerszej publiczności na wszystkich największych polskich festiwalach - Open'er, Off Festival, Coke Live Music, Jarocin Festival. Ten ostatni przyniósł również zespołowi pierwsze miejsce w konkursie młodych talentów oraz nagrodę Boarder Breaker - przyznawaną zespołom z największą szansą na międzynarodową karierę. 


Posłuchaj nas na Bandcampie:Obejrzyj nas na Youtubie:
OPINIE:

"Wczorajsi młodzi zdolni przeobrażają się w rasową rockandrollową machinę"
Robert Sankowski, Gazeta Wyborcza

"(Zespół - przyp. MM) robi wrażenie i w swojej kategorii, choćby była najbardziej anachroniczna na świecie, gryzie w tyłek"
Bartek Chaciński, Polityka

"Trudno znaleźć w Polsce podobny zespół"
Jacek Świąder, Culture.pl
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę