30-LECIE NAJWYŻSZEGO CZASU! - VIII KONFERENCJA PRAWICY WOLNOŚCIOWEJ PRAWICY

Projekt
zakończony
1314
/ 20000 zł
9
wspierających
 

Przez epidemię koronawirusa, konferencja nie odbyła się na wiosnę.
Wszyscy darczyńcy wiosennej zbiórki również otrzymają wskazane nagrody.

Wg aktualnych planów Jubileusz odbędzie się w weekend 7-8 listopada

Fundacja Najwyższy CZAS!

Serdecznie zaprasza na Konferencję Prawicy Wolnościowej, która tego roku zbiega się z... obchodami 30-lecia działalności "Najwyższego Czasu!".

Z tej okazji konferencja ma wymiar szczególnego zlotu, do udziału w którym zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, z którymi na przestrzeni tych trzydziestu lat mieliśmy przyjemność się zetknąć. Autorzy, współpracownicy, czytelnicy i sympatycy spotkają się, aby uczcić jubileusz wspólnej walki o wolność i konserwatywne wartości. Dołącz do nich!

Konferencji jak zwykle towarzyszyć będą Targi Książki Prawicowej oraz Bankiet Urodzinowy, a w tym roku wieczory uświetnią występy artystyczne oraz wspominki.

Jubileusz odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2020 roku, w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy warszawskim Placu Zamkowym. 

•   Odwiedź nasz profil na Facebooku!

WSTĘP WOLNY
Wesprzyj organizację urodzin w zamian za nagrody!
Podziękowania będziemy wręczać/rozsyłać po KonferencjiDokładny harmonogram imprezy ujawnimy na początku marca! Zarezerwuj sobie oba dni weekendu (godz. 10:00-18:00) oraz piątek wieczór na nasze wykłady, panele, spotkania z autorami, imprezy towarzyszące.


Podczas Jubileuszu tradycyjnie odbędzie się konferencja, kiermasz wydawnictw wolnościowych i prawicowych. Impreza będzie transmitowana na żywo w telewizji internetowej.


Wstęp na Jubileusz jest wolny! 
Serdecznie prosimy o pomoc w jego finansowaniu przez Odpalprojekt.pl, ale również poprzez wpłatę swojego 1 proc. na konto naszej fundacji.

Numer KRS Fundacji Najwyższy CZAS!, który trzeba podać w formularzu podatkowym to: KRS 0000438043. 

Każda osoba, która wpłaci swój 1 proc. otrzyma też od nas dwa darmowe e-booki z naszego zasobu. 
Wyślemy je po zgłoszeniu wpłaty wraz z wybranymi tytułami na adres [email protected].


PROGRAM UJAWNIMY WKRÓTCE


Jak wyglądała ostatnia konferencja? Obejrzyj debatę posłów!Na co wydajemy te pieniądze?
Jak co roku organizujemy dwie konferencje, do udziału w których zapraszamy czołowych działaczy nurtu konserwatywno-liberalnego. Tworzymy i rozwijamy nasze portale newsowe oraz publikujemy felietony w magazynie "Najwyższy Czas!". 

Nie wahaj się, pomóż w rozwoju wolności w Polsce. Najwyższy CZAS walczy o nią już przecież 30 lat!


Kim my tak w ogóle jesteśmy?
Fundacja Najwyższy CZAS, która jest organizatorem tej konferencji.
Dzięki statusowi OPP każdego roku za pomocą 1% zbieramy środki na realizację statutowych celi - promocję myśli wolnościowej. Plan ten realizujemy za pomocą organizacji konferencji wolnościowych, które są pewnego rodzaju formą podziękowania dla naszych darczyńców i czytelników. Zgromadzone środki wydatkujemy również na utrzymanie portalu. Naszą fundację można także wesprzeć wpłatami na konto nr 04 1910 1048 2256 3634 1684 0001.

•   Pobierz statut fundacji

•   Strona www fundacji

•   Fanpage "Najwyższy Czas!"


Regulamin komentowania