Portal wRodzinie.pl

Projekt
zakończony
2770
/ 2500 zł
38
wspierających
 

Co jest naszym celem?

Chcemy stworzyć portal wRodzinie.pl, by

- propagować i promować Rodzinę opartą na Bogu, znającą historię swojej Ojczyzny i szanującą człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

- odkłamać rzeczywistość, bo Rodzina to nie patologia, to nie ból i cierpienie, ale bezpieczeństwo, wzajemny szacunek i bezgraniczna miłość.

- pokazać, że Chrześcijanka to nie zaściankowy moher, ale pełnowartościowa kobieta kochająca męża i dzieci, dla której Bóg, Honor i Ojczyzna to wartości, a nie puste hasła.


Co nas wyróżnia ?

Od roku prowadzimy blog kierunekrodzina.com. Wiemy jaki potencjał drzemie w naszym pomyśle i chcemy go zrealizować w atrakcyjniejszej formie. Chcemy być lepiej widoczne, dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, zmieniać rzeczywistość na bardziej przyjazną Rodzinie.

W naszych publikacjach kładziemy akcent na historię, patriotyzm oraz miejsce wiary w codzienności. W sieci możesz znaleźć nasze memy, poczytać teksty, wysłuchać archiwalnych audycji, obejrzeć Foto-Happeningi Patriotyczne. Chociaż blog tworzą w większości kobiety, to obecny jest na nim także męski punkt widzenia reprezentowany m. in. przez Marcina Bąka, historyka, dziennikarza, instruktora szermierki i ojca dwójki dzieci.

Natomiast nie znajdziesz zdjęć naszych Rodzin, bo cenimy sobie prywatność.


thumb__foto_happeningi_patriotyczne_maly


Na co potrzebujemy Twojego wsparcia?

Aby uruchomić portal wRodzinie.pl potrzebujemy funduszy na:

  • projekt logotypu
  • serwer
  • postawienie strony (instalacja i konfiguracja)
  • kampanię reklamową na fb

O nas

Mamy:

  • mężów, którym ślubowałyśmy wierność
  • dzieci, którym ofiarowałyśmy rodzeństwo
  • zdanie, którego się nie wstydzimy

Jest nas pięć, różni nas wiele, ale łączy chrześcijańska wizja człowieka, małżeństwa i rodziny.

Jesteśmy w różnym wieku, o różnych temperamentach oraz doświadczeniach życiowych i zawodowych, co uwidacznia się w naszych tekstach.

Pisanie daje nam możliwość podzielenia się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. To także bezpieczny wentyl dla emocji, które nie zawsze mogą zostać wyartykułowane w realnym świecie.


thumb_Sylwia_male_adaptiveResize_600_600
Sylwia Jabs Zaprosiła cztery mamy do współpracy przy projekcie „Kierunek Rodzina”. Autorka audycji, prowadząca, wydawca i realizator w Radiu Wnet. Z wykształcenia filolog. W tym roku wraz z mężem zdecydowała się na edukację domową dla swoich dzieci. Miłośniczka włoskiego jedzenia, talentu Audrey Hepburn i powieści Marcina Wolskiego. Żona i mama dwójki dzieci.
thumb_Honia_male_adaptiveResize_600_600.
Honorata Baran Żona i mama dwójki dzieci. Jej pasja przerodziła się w małą, rodzinną firmę. W swojej pracowni szyje i klei, klei i szyje. Ubrania, zabawki, kartki, zaproszenia, notesy na przepisy. Wszystko co może sprawić komuś radość i stać się indywidualnym prezentem z okazji i bez okazji. Nie lubi rutyny, kocha wyzwania. Nie cierpi gotować, acz czasem musi, żeby mąż nie umarł z głodu (bo dzieci jedzą w przedszkolu).
thumb_Ania_male_adaptiveResize_600_600.j
Anna Brzostek Żona i mama trójki dzieci. Relaksuje się gotując, piekąc chleby i prowadząc samochód. Przez kilkanaście lat zawodowo zajmowała się komunikacją z klientami, aktualnie spełnia się jako mama na etacie oraz rozpoczyna edukację domową swoich dzieci.
thumb_Marta_male_adaptiveResize_600_600.
Marta Dzbeńska-Karpińska Fotograf i dziennikarz, żona i mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Gotuje, czyta, uprawia Nordic Walking oraz uczy się nowych rzeczy z miłością i radością. Autorka książki i wystawy „Matki: mężne czy szalone?”Współpracuje z miesięcznikiem „Tak rodzinie”.
thumb_Marysia_male_adaptiveResize_600_60
Maria Sowińska Od kilkunastu lat jest szczęśliwą żoną oraz mamą czwórki dzieci. Ukończyła filologię polską, którą wybrała ze względu na miłość do literatury, a mury uczelni opuściła jako wielbicielka pragmatyki językowej. Lubi las, długie s spacery, spotkania z ludźmi i gry planszowe – szczególnie z mężem. Bliskie są jej słowa Witolda Pileckiego: Starałem się żyć tak, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać.


Nagrody:


Ręcznie robiona kartka bożonarodzeniowa HaBe Art


thumb_kartka_swiateczna_3_adaptiveResize


Ręcznie robiona torba z muchomorami HaBe Art


thumb_torba_muchomory_adaptiveResize_600


Płyta "Opowiedz mi o ks. Jerzym" (wydana dzięki finansowaniu społecznościowemu) - nagrania świadectw o bł. ks. Jerzym Popiełuszce w 30. rocznicę męczeńskiej śmierci:


thumb_10336855_640578389345820_176321864


Książka Marty Dzbeńskiej-Karpińskiej "Matki: mężne czy szalone?"


thumb_524348_222002511235732_421537853_n


GRA "PYTAKI"

Niezwykle przyjemna, prosta, gra integracyjna dla całej rodziny - czterolatków, nastolatków, dla rodziców i dla dziadków. Więcej na www.pytaki.pl


thumb_gra_pytaki_adaptiveResize_600_600.


Indywidualna lekcja szabli polskiej.

Lekcja szermierki szablą w oparciu o tradycyjne systemy fechtunku europejskiego w warszawskiej Wszechnicy Szermierczej. Trwające godzinę zajęcia z instruktorem szermierki pozwolą poznać podstawy władania narodowa bronią Polaków. Ćwiczenia przeprowadzane są z użyciem szabli drewnianej – palcata i włoskiej szabli treningowej systemu maestro Peccorarro.


thumb_wszechnica_szermiercza_adaptiveRes


Indywidualna lekcja fechtunku z wybranej broni historycznej

Trwające godzinę zajęcia z instruktorem warszawskiej Wszechnicy Szermierczej – miecz, rapier, szpada pojedynkowa lub szabla. Lekcja pozwoli na zaznajomienie się z podstawami władania historyczną bronią, której technika walki różniła się nieco od współczesnej szermierki sportowej.


Magnesy z memami wRodzinie.pl (do wyboru jeden z sześciu poniżej)


M%20Milosc%20maly.jpgM%20Przyjaciel%20maly.jpgM%20Finanse%20maly.jpg

M%20Bog%20maly.jpgM%20Dawanie%20maly.jpgM%20Post%20maly.jpg


Magnesy patriotyczne (SklepPatrioty.pl)


thumb_pilecki_adaptiveResize_600_600.jpgthumb_inka_adaptiveResize_600_600.jpgthumb__202-magnes-ogien_adaptiveResize_6


Nasi Partnerzy:


thumb_logo_dzbenska_fotografia_adaptiveRthumb_logo_habe_art_adaptiveResize_600_6thumb_logo_wszechnica_adaptiveResize_600

thumb_logo_sklep_patrioty_adaptiveResize


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę