Legal Cakes

Projekt
zakończony
6950
/ 15000 zł
159
wspierających
 

Legal Cakes

Legal Cakes to pierwsza w Polsce cukiernia, której wypieki spełniają wszelkie kryteria dietetyczne i mogą stanowić pełnowartościowy element każdej diety.

thumb__lc3_adaptiveResize_600_600.jpg

Nasze słodkości możecie znaleźć w wielu sportowych obiektach w Warszawie lub zamówić przez internet ale to nam nie wystarcza! Chcemy otworzyć stacjonarną cukiernię z prawdziwego zdarzenia! Słodkie ciacha, dobra kawa, pyszne śniadania, białkowe szejki a nawet specjalne propozycje na cheat meal'a i inne frykasy będą na wyciągnięcie ręki!

Na razie nasza cukiernia wygląda tak: 

thumb_10734264_585238971576688_796462326

Pomóż stworzyć nam jedyne w swoim rodzaju miejsce dla wszystkich łasuchów, całkowicie na legalu!

Przeczytałeś powyższe akapit ale dalej nie rozumiesz jakim cudem łączymy słowa "cukiernia" i "dietetyczność"? ;)

Wszyscy lubią słodycze i wszyscy są (przynajmniej czasami) na diecie. Ta zazwyczaj ogranicza się do sztampowych dietetycznych produktów, takich jak kurczak, indyk, ryż, warzywa i nie ma w niej miejsca na przyjemności.Tymczasem wcale nie musi tak być!

Legal Cakes to cukiernia, której wypieki dorównują smakiem najpyszniejszym deserom, a wartościom odżywczym klasycznym, dietetycznym posiłkom. Jesteśmy w stanie upiec ciasto odpowiadające ilościom kcal i makroskładników piersi z kurczaka z ryżem i brokułami - i nie odbywa się to kosztem smaku, który jest doskonały.

10599711_575496179217634_600242232351563

Do dietetyczności naszych wypieków podchodzimy bardzo poważnie: nie znajdziecie u nas pseudodietetycznych i niby-zdrowych produktów takich jak syrop z agawy, chemiczne słodziki czy cukier trzcinowy. My wybieramy to, co w 100% spełnia najsurowsze kryteria fit-diety. Jak używamy jajek to z wolnego wybiegu, a jak czekolady, to takiej, która ma 90% kakao, mimo że jest 3 x droższa niż "normalna" ,a w smaku ciasta nie ma różnicy - tacy jesteśmy zakręceni. Z nami dieta to czysta, słodka przyjemność!

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

Trójka pasjonatów crossfitu, którzy postanowili stworzyć niesamowite miejsce nie tylko dla sportowców, ale wszystkich, którzy prowadzą zdrowy tryb życia, dbają o zdrowie, ale nie chcą rezygnować z przyjemnosci jedzenia i dobrego smaku ;)

thumb__lc1_adaptiveResize_600_600.jpg

Natalia Kaczmarska uczy crossfitu dorosłych i dzieci. Ma wielkie serce nie tylko do sportu i jedzenia. W Legal Cakes wraz z Karoliną zajmuje się pieczeniem.

Karolina Wielowieyska jeśli nie ćwiczy - piecze. Jeśli nie piecze - je. Posiadaczka najdziwniejszej kolekcji tatuaży. To dzięki niej i Natalii ciasta Legal Cakes mają nie tylko smak ale i wygląd.

Kuba Mioduszewski jest trenerem personalnym zajmującym się rownież układaniem diet sportowych. Sam także skrupulatnie liczy kalorie, co kłóci się z jego towarzyską naturą. W cukierni zajmuje się pilnowaniem, by wasze ciasta były przede wszystkim zdrowe, a wy świadomi, co dziś zjedliście.

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę