Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej

Projekt
zakończony
54
/ 3000 zł
3
wspierających
 

_10504902_10152652088038384_407974403461

Przegląd promujący ideę piosenki pozytywnej, na którym króluje muzyka wszelakich nurtów, z przewagą piosenki autorskiej, turystycznej i poezji śpiewanej.

Muzyka wartościowa, niekomercyjna i ambitna- promocja tego obszaru jest kluczowym elementem Poznańskiego Przeglądu Piosenki Pozytywnej, który czerpie z tradycji najstarszych przeglądów piosenki autorskiej, turystycznej i poezji śpiewanej, takich jak Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Studenckiej BAZUNA. Główną ideą Przeglądu jest promowanie muzyki niosącej pozytywne wartości oraz jej wykonawców. Piosenka pozytywna oznacza - budząca pozytywne emocje, skłaniająca do refleksji, rozświetlająca odrobinkę duszę człowieka, zostawiająca w niej małypromyczek nadziei, wywołującej uśmiech na twarzy. 

PPPP składa się z trzech części:

SCENA OTWARTA 

W czasie sceny otwartej, każdy może się zaprezentować, a najlepsi dostają zaproszenie na zaprzyjaźniony Przegląd BAZUNA ("Matkę" naszej poznańskiej imprezy)

KONCERTY WIECZORNE

W trakcie którego prezentują się już rozpoznawalni przedstawiciele gatunku. W tej części w sposób szczególny staramy się promować wykonawców z Poznania i okolic, ale także laureatów i przyjaciół wspominanego Przeglądu BAZUNA i mu podobnych."

AFTER PARTY

Czyli turystyczne jam session z gwiazdami wieczornych koncertów. Do uczestniczenia w wieczornym śpiewograniu zaproszeni są wszyscy, którzy po wieczornym (a może i całodziennym) muzykowaniu w dalszym ciągu nie mają dość. ;)

2 dni wypełnione po brzegi niebanalną muzyką,4 twórców wydarzenia naładowanych pozytywną energią,6 koncertów śródrocznych,12 spotkań warsztatowychzłoży się na około….400 usatysfakcjonowanych odbiorców

Zaledwie 4 powody dla których warto nas wesprzeć:

  • Ludzie z pasją są na wagę złota. My kochamy muzykę. Bezwarunkowo. 
  • Poznań będzie miał szansę na muzyczne zatrzęsienie już tej jesieni!
  • Staną się Państwo swoistymi mecenasami kultury XXI wieku.
  • W gratisie załączymy pozytywny uśmiech, który (jak powszechnie wiadomo) kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła.    
Pomóż nam roznosić pozytywną piosenkę po świecie!                                  
Dorzuć swoją cegiełkę- nadajmy moc temu wydarzeniu! 
_Pozna%C5%84ski%20Przegl%C4%85d%20Piosen
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę