All In Magazine

Projekt
zakończony
1360
/ 6000 zł
47
wspierających
 

Cześć!

Jesteśmy Stowarzyszeniem All In UJ, działającym w Krakowie. Od pięciu lat zmieniamy studencką rzeczywistość Krakowa na różnych płaszczyznach. Działamy przy Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak swoimi projektami angażujemy studentów z całego miasta. Obszarami stowarzyszenia są filary: Nauka, Kultura, Sport oraz Impreza, które realizują projekty tematyczne. Organizacja liczy 140 aktywnych członków, którzy stale podnoszą swoje kompetencje i rozwijają się.


thumb_aa7b27c_resize_1920_1080.png

Tym razem w naszych głowach zrodził się pomysł wydania All In Magazine, wydawnictwa stworzonego przez krakowskich studentów. Wszystko jest gotowe, teksty zostały napisane, grafiki stworzone, magazyn jest złożony, czekamy tylko na efekt w postaci namacalnego egzemplarza w dłoni. Musimy zdobyć 6000 zł, dzięki czemu wśród Was pojawi się 5 tysięcy kolorowych magazynów wydrukowanych na ekologicznym papierze.
thumb_a78452f_resize_1920_1080.png

thumb_1b5e231_resize_1920_1080.jpg

All In Magazine nie jest zwykłym, szablonowym magazynem studenckim, przepełnionym lifehackami “jak przeżyć studia”. Nie snujemy sprawozdań z wydarzeń uniwersyteckich, chcemy natomiast pokazać, że student jest nie tylko jednym z wielu osób na uniwersytecie, ale jednostką, która ma wiele do opowiedzenia. All In Magazine jest publikacją inteligentną, dopracowaną zarówno tekstowo, jak i graficznie.

Fundamentem są redaktorzy, którzy przede wszystkim zgłębiają tematykę, tworząc opiniotwórcze felietony i zwracając uwagę czytelnika poprzez swoją barwność, wyrazistość i obiektywizm. Oprócz tego, ważnym segmentem są profesjonalni graficy i fotografowie, którzy użyczyli magazynowi swoich prac, wykreowanych na potrzeby numeru. Magazyn tworzą głównie studenci, którzy uczą się na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z propozycją współpracy wychodzimy także poza uczelnię, dając możliwość rozwijania pasji osobom z zewnątrz - profesjonalistom w danej dziedzinie, którzy mają podnieść poziom publikacji.
 

PIERWSZY NUMER

Pierwszy, zimowy numer traktuje o buncie młodych i ich oczekiwaniach wobec świata. Ponadto, skupia się także na podsumowaniu roku 2017. Będziecie mieli okazję m.in. przeczytać wywiad z młodym-zdolnym aktorem Tomkiem Włosokiem, poznać plany na zagospodarowanie jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Krakowie, dowiedzieć się jakie są postaci współczesnego buntu i wiele, wiele innych rzeczy... 
Zaznajomienie się z treścią magazynu i przekazanie go do szerszej grupy odbiorców będzie możliwe tylko dzięki Twojej pomocy. 

thumb_dfda5b0_resize_1920_1080.png

Chcesz być częścią tego projektu? Pokazać, że kreatywność jest w cenie? 
Liczymy na Ciebie!

Zobacz więcej i korzystaj ☛

thumb_daa24c2_resize_1920_1080.png

Regulamin komentowania