KUSHI JEDZIE DO IZRAELA!

Projekt
zakończony
4870
/ 2000 zł
123
wspierających
 
Swój kanał na YouTube prowadzę już od prawie dwóch lat. Tematyka moich filmów skupia się głównie na pokemonach i wszystkim co z nimi związane - w tym również na Pokemon GO - grze, która łączy w sobie świat rzeczywisty z wirtualnym, zmuszając graczy do przemieszczania się, nieraz na bardzo dalekie odległości.

W miarę rozwoju kanału, jego coraz ważniejszym elementem zaczęły się stawać podróże w celu grania w Pokemony w wielu różnych krajach świata. Poszukiwanie nowych stworków zaprowadziło mnie już między innymi do Brazylii, Maroko, Japonii czy Tajwanu. 


(Tak wyglądała moja podróż na Tajwan)

W Pokemon GO występują pokemony regionalne, które można złapać wyłącznie w poszczególnych krajach lub kontynentach. Przykładowo pokemonem regionalnym w Japonii jest Farfetch'd.


(Tak wyglądało łapanie regionalnego pokemona w Japonii)

Niedawno w grze pojawiły się nowe pokemony regionalne. W Izraelu występują teraz dwa pokemony regionalne, których nie można złapać w Europie - Plusle oraz Zangoose.


thumb_e1a06ae_resize_1920_1080.png

(Zanoose oraz Plusle występują nie tylko w Izraelu ale to właśnie Izrael jest najbliżej położonym Polski bezpiecznym krajem,w którym ten pokemon występuje)

Oprócz złapania regionalnych pokemonów celem podróży będzie również nagranie materiałów na mój kanał oraz poznanie kultury oraz historii Izraela - kraju, który zawsze chciałem odwiedzić.
Jest kilka powodów dla których mój wybór padł właśnie na Izrael. Po pierwsze nie miałem jeszcze okazji doświadczyć kultury obszaru Bliskiego Wschodu a to właśnie Izrael wydaje się być krajem najbardziej przyjaznym przybyszom z naszego regionu kulturowego. Izrael jest również miejscem gdzie znajdują się niezwykłe historyczne zabytki natury sakralnej, które chciałbym zobaczyć podczas wizyty w Jerozolimie.
Dodatkowo miasto Ejlat jako spokojna i bezpieczna miejscowość turystyczna będzie świetną bazą wypadową do intensywnego polowania na pokemony, których będę w Izraelu poszukiwał. Łapanie Plusli i Zangoosów na uliczkach miasta, plażach czy obszarach pustynnych za miastem będzie niezwykłą przygodą, której nie mógłbym przeżyć nigdzie indziej.


Żeby zrealizować wyjazd do Izraela potrzebuję około 2000 złotych.

thumb_2a71619_resize_1920_1080.jpg


Serdecznie zapraszam do wsparcia projektu oraz zapoznania się z nagrodami dla wspierających! Zapraszam również na mojego Facebooka.

Regulamin komentowania