"Po Kolei" - społecznościowy przewodnik podwarszawski

Projekt
zakończony
6350
/ 6000 zł
155
wspierających
 

Przejechaliśmy 8 podwarzawskich linii kolejowych. Wysiedliśmy na 18 stacjach. Opisaliśmy i sfotografowaliśmy dla Was to, co warto tam zwiedzić!


"Po Kolei. Przewodnik podwarszawski" to niezwykła publikacja, zachęcająca mieszkańców Warszawy oraz okolic do turystyki i rekreacji na szlaku mazowieckich linii kolejowych. Odwiedziliśmy między innymi Podkowę Leśną, Modlin, Sulejówek, Otwock, Urle i kilkanaście innych miejscowości. W każdej  z nich oglądaliśmy znane i mniej znane zabytki oraz ciekawe miejsca, spotykaliśmy mieszkańców i lokalne stowarzyszenia, robiliśmy zdjęcia i tworzyliśmy dokumentację.

thumb_85c7300_resize_1920_1080.jpg

Zebrane materiały złożyły się na ponad 150-stronicową książkę. To prawdopodobnie pierwszy w Polsce przewodnik, który powstał przy zaangażowaniu tak wielu autorów i współpracowników. Szerokie zaangażowanie społeczne, które nadało przewodnikowi unikalny charakter, wykorzystamy również przy promowaniu publikacji.
ZOBACZ PRZEWODNIK W WERSJI PDF! thumb_10cfc27_resize_1920_1080.png
Elektroniczna wersja przewodnika miała swoją premierę w grudniu 2016 roku i spotkała się z dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. W wersji drukowanej zyska on wkładkę fotograficzną! 
Poszukujemy partnerów, chętnych do współpracy przy wydaniu i promocji papierowej wersji przewodnika. Pomóż nam go wydać! Wpłać minimum 30 zł, a wydrukowany przewodnik otrzymasz jako pierwszy!

Kim jesteśmy?

Projekt Po Kolei współtworzony był przez Towarzystwo Krajoznawcze „Krajobraz", stowarzyszenie zajmujące się popularyzacją nowoczesnego krajoznawstwa. Organizujemy mikrowyprawy, tworzymy szlaki, wystawy i publikacje. 
Media o naszych akcjach: MIKROWYPRAWY
SZLAK SĄSIEDZKI NA TARGÓWKU
MUZEUM MIGRACJI
Zapraszamy na nasz profil Facebook: https://www.facebook.com/towarzystwokrajobraz/
thumb_0341eb1_resize_1920_1080.pngRegulamin komentowania