Magiel Festiwal za Wsią II

Projekt
zakończony
150
/ 14900 zł
7
wspierających
 

W środku malowniczego Beskidu Sądeckiego trójka zapaleńców postanawia domalować muzyczny pejzaż. Tworzymy festiwal!  Festiwal niezwykły, magiczny, w którym muzyka nierozerwalnie splata się z niepowtarzalnym klimatem. Tak powstała pierwsza edycja Magla.

thumb_f2fed79_resize_1920_1080.jpg

Festiwal tworzony DiY - nie może się udać. A jednak! Pieniądze pozyskane przez nas wystarczyły na gaże dla 12 wspaniałych artystów. Nagłośnienie pożyczane od zespołów pozostawiało wiele do życzenia - jednak wspomniana, świetna atmosfera przyjaźni, skompensowała wszystko. Bez wielkich tuzów sceny, bez sztucznych ogni bawiliśmy się świetnie przy muzykach z poza maistreamu, aczkolwiek niesamowicie profesjonalnych wykazujących zrozumienie dla niedoborów technicznych. Wszystkich nas porwała zabawa i wielkie serducha, cieszyła wzajemna przyjaźń i szacunek. W pierwszej edycji udział wzieli: Fifidroki, Siaki, Pavlovitz, Yap Snow, The Pau, Redford, Kompromitacja, 33 trzysta, Rosarian, Gogodzy Gański, Topsy Turvy's, It's July Already, Mr, Teddy and the Sidekicks, Troty.

thumb_e37ac38_resize_1920_1080.jpg

W zabawie nie zapominamy o pomocy. W pierwszej edycji pomagaliśmy dzieciakom z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Złapaliśmy wiatr w żagle. Myślimy o drugiej edycji. Ale jesteśmy bogatsi w wiele doświadczeń. Nadal chcemy robić to dla Was i dla tej szczególnej atmosfery, gdzie artysta nie jest odgrodzony od publiczności garderobą i ochroniarzami. Aby zrobić to lepiej potrzebujemy Waszego wsparcia. Uwierzcie, zorganizowanie takiej imprezy to wielkie wyzwanie poczynając od TOI TOIA kończąc na noclegach dla zespołów, które przyjeżdżały do nas z Polski, Ukrainy, Francji i Słowacji.

thumb_f99918e_resize_1920_1080.jpg

W tym roku chcemy również pomagać, tym razem to pomoc dla tych najmniejszych najsłabszych i cichych - dzieciaków z niepełnosprawnościami.

Aby zapewnić coraz większy profesjonalizm chcemy uzbierać pieniądze na nagłośnienie, oświetlenie, wydanie płyty składankowej. Resztę uzbieramy MY - pomóżcie nam osiągnąć cel. Każda kwota jest pomocna, a Wy jesteście nam potrzebni. W tym roku równie ciekawe i egzotyczne zespoły. Zostańcie ich ambasadorami! Czekamy na Was pod sceną. Planujcie gorące wakacje w Ptaszkowej.

thumb_c5713e1_resize_1920_1080.jpg


LINKI:


Regulamin komentowania