Odpal klip Igorilla “We mnie”

Projekt
zakończony
2370
/ 3000 zł
29
wspierających
 

Cześć, jestem Igorilla i właśnie ukazała się moja debiutancka płyta zatytułowana Wbrew. Równie ważna, jak muzyka, jest dla mnie warstwa wizualna całego projektu. Dlatego tak dużą uwagę przykładam do teledysków, ilustrujących single. I tu pojawia się pole do naszej współpracy!


„We mnie”, czyli w Was

Nie mam horej curki. Mam natomiast teledysk, do mojego ulubionego numeru z płyty i chcę żebyście go koniecznie zobaczyli. Więcej! Pomogli mi go wypuścić na szerokie wody Internetu.


Klip do „We mnie” pomogła mi zrealizować grupa niezwykle utalentowanych osób, które włożyły w niego swoją pasję, czas i niespożyte zasoby energii. Uwierzyli w ten projekt i - zainspirowani muzyką - sprawili, że powstał teledysk, który ma szansę stać się audiowizualnym wydarzeniem.


Aby tak się stało, potrzebna jest Wasza pomoc!


Odpal ze mną teledysk!

Na początek dobra informacja - klip już nagraliśmy. Ten udało się zrealizować na najwyższym (zobaczcie trailer!) poziomie, dzięki wsparciu zaangażowanych osób.

Wyzwaniem jest jego promocja. I właśnie tu przyda się Wasza pomoc - na premierze, która odbędzie się 26. października w warszawskim Studio Bank na ul. Daniłowiczowskiej 18b. To będzie początek promocji teledysku, z którym chcemy dotrzeć do jak najszerszej liczby odbiorców. To też pierwszy koncert po premierze albumu, więc tym bardziej zależy nam na Waszej obecności. Chcemy, żeby nasza praca została zauważona i żebyśmy mogli dalej robić takie "zaje..." rzeczy i dalej niezależnie i w nieskrępowany sposób wyrażać się artystycznie.

Pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na promocje teledysku w social mediach. Do tej pory zawsze mogłem liczyć na Wasze wsparcie. Mam nadzieje, że i tym razem wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.


Kto za tym stoi?

Igorilla
thumb_adc72ca_resize_1920_1080.jpg

Introwertyczny ekstrawertyk, Igorilla to Igor Seider, warszawski raper i wokalista znany z zespołów Mama Selita i Polskie Karate.

Nowy, solowy projekt to elektroniczna odsłona twórczości Igora. Album nosi tytuł "Wbrew" i miał swoją premierę 29 września br.

W swojej dotychczasowej karierze współpracował z takimi polskimi artystami jak: Vienio, Marcelina, Mery Spolsky czy Hades.

Ma na koncie 3 płyty: dwie z zespołem Mama Selita i jedną z Polskie Karate. Teledysk do  pierwszego singla z płyty - "Wysokie Napięcie" był nominowany do nagrody Yach Film w kategorii Innowacja.

Reżyser: Jan Wąż
thumb_1f7ac33_resize_1920_1080.jpg

Człowiek od wizji i jej realizacji. Janek jest reżyserem i operatorem pracującym na całym świecie, absolwentem Szkoły Filmowej Łodzi i laureatem Papaya Young Directors.

Jego styl charakteryzuje wyjątkowe podejście do obrazu, nieoczywiste metafory i symbolika oraz wyjątkowa dbałość o detale. Ma na koncie filmy reklamowe, modowe, teledyski oraz formy dokumentalne.


Płyta Wbrew

Efektem współpracy z doświadczonymi producentami – m.in. No Echoes, Olo Mothashipp, DrySkull czy Sarcast - jest doskonale brzmiąca płyta "Wbrew". Płyta pełna kontrastujących ze sobą emocji, zapadających w pamięć melodii i bezkompromisowych tekstów. Współczesna i eklektyczna, ale nie goniąca za modami i nowinkami, może wbrew oczekiwaniom niektórych fanów, przyzwyczajonych do funkowego czy beastieboys'owego Igora. Z pewnością jednak trafi w gusta tych, którzy poszukują autentyczności i wyrazistości.


thumb_194ab83_resize_1920_1080.jpgthumb_97f9e72_resize_1920_1080.jpgthumb_b56818f_resize_1920_1080.jpgthumb_f8a4c63_resize_1920_1080.jpgthumb_ae257b1_resize_1920_1080.jpg


Więcej o nas: https://www.facebook.com/igorillapl/

Regulamin komentowania