Pierwszy album Erith

Projekt
zakończony
10235
/ 10000 zł
152
wspierających
 

Nadszedł czas, aby wydać pierwszy album! Odkąd ruszyłam w trasę z moim solowym projektem, po koncertach lub w wiadomościach prywatnych zadajecie mi pytanie: „czy jest gdzieś dostępna moja płyta”? Mam nadzieję, że już za kilka tygodni będę mogła odpowiadać: „TAK”.  Wszystko uporządkowane, w bardzo dobrej jakości i w ładnym  opakowaniu – bardzo bym chciała, żeby tak było. Możecie mi w tym pomóc!

Oprócz tego, że będziecie mogli zdobyć moją płytę fizycznie, większość utworów znajdziecie na portalach streamingowych typu Spotify. Zależy mi na tym, abyście mieli do nich dostęp za darmo, w każdym miejscu i o każdej porze.

thumb_d388c1f_resize_1920_1080.jpg

Fundusze zebrane podczas tej zbiórki zostaną przeznaczone głównie na pokrycie kosztów działań promocyjnych i wydawniczych. To, jak wiele osób usłyszy moją muzykę zależy w dużej mierze od Was. To Wy jesteście ze mną właściwie od początku i dajecie mi energię, którą mogę Wam oddawać podczas koncertów!

Będę bardzo wdzięczna za pomoc finansową, w celu realizacji tego projektu. Mam też dla Was różne nagrody ;) 


Kilka słów o mnie:

Jeszcze 3 lata temu nie sądziłam, że moją muzykę usłyszy ktoś więcej, niż moja mama i sąsiedzi (przez ścianę) :) To, co dzieje się wokół projektu Erith codziennie mnie zaskakuje i sprawia, że niecierpliwie wyczekuję następnych tygodni, koncertów i spotkań! 

Swój pierwszy solowy koncert zagrałam dwa lata temu. Od tego czasu dzięki wielu wspaniałym ludziom miałam okazję wystąpić na kilku super festiwalach takich jak m.in. (Ars Cameralis, Spring Break i Malta Festival), zagrać ponad sto klubowych koncertów w Polsce, a także reprezentować nasz kraj poza granicami m.in. na Węgrzech, Ukrainie i w Niemczech. 

Więcej o mnie: FILM (bio): Erith. Podróż do innego świata 

i dla ciekawskich kilka artykułów ;) linki -> Gazeta WyborczaOutraveWyspa.fmAktivistDziennik ZachodniKręcioła.tv

thumb_0c66afc_resize_1920_1080.png
Jeśli wszystko się powiedzie - A MUSI, to ta płyta będzie NASZYM wspólnym sukcesem! Bardzo bym chciała, żeby wszystko było gotowe jeszcze w tym roku, ale niestety uczestnicząc w tej akcji musicie wziąć pod uwagę ryzyko pewnego opóźnienia w realizacji celu. Dziękuję, że jesteście! 

Utwory, które na 100% znajdą się na płycie to, m.in.: Pośród traw i Wooden

thumb_bda7813_resize_1920_1080.jpg

Ambasadorką akcji jest Julia Marcell z zespołem <3 

thumb_d10b038_resize_1920_1080.jpg
Linki: 

kanał na Youtube


Kontakt:
Menedżer: 
Paweł Szypuła, tel. 668 285 455Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę