FILM DOKUMENTALNY "BYDŁO"

Projekt
zakończony
5215
/ 5000 zł
149
wspierających
 

O filmie:

Bohaterami filmu dokumentalnego „Bydło” będą zwykli ludzie, którzy bez wstydu i tajemnic opowiedzą swoją historię związaną z pracą w sklepach odzieżowych. O tym, jak praca w na pozór, zwykłym miejscu sprawiła, że poprzez codzienny kontakt z klientami, stali się innymi ludźmi. Od komizmu do tragizmu - tak kilkoma słowami można opisać "Bydło". Ludzie, którzy zechcieli opowiedzieć nam o swojej byłej pracy, pochodzą z różnych części Polski, ale łączy ich jedno - nienawiść do pracy z klientami. Będą to różne historie, niekiedy śmieszne, paradoksalne, po usłyszeniu, których z niedowierzaniem zapytacie: "Naprawdę istnieją tacy ludzie?", ale i takie, które ocierają się o ciężką depresję, opowiedziane z żalem. Reżyserami filmu są Karolina Nitka i Kamil Mehl - również byli pracownicy sklepów odzieżowych. 

thumb_44ba814_resize_1920_1080.png

O twórcach:

Kamil Mąka - Reżyser. Redaktor fanpage'a Beka z klientów, aktor i reżyser. Pracował dla Bovskiej, T-mobile czy AMS. Aktualnie Market Reasearch Specialist i Copywriter w agencji badawczej.

Karolina Nitka - II reżyser. Jest autorką fanpage'a Beka z klientów, gdzie co dzień pokazywane są absurdy związane z pracą w sklepie odzieżowym, sama również w takowym pracowała. Aktualnie Specjalista SEO, Copywriter, autorka bloga jeilliebean.pl, licencjonowany socjolog.

Aleksandra Prądzińska - DOP, Editor - absolwentka kulturoznawstwa ze specjalizacją filmoznawczą na UMK. Ukończyła kurs w Gdyńskiej Szkole Filmowej oraz warszataty w Szkole Teledysków. Autorka oraz montażystka niezależnych krótkich form filmowych. Na koncie ma wiele pozycji teledyskowych i filmowych. m.in. Bovska, Toruńska Orkiestra Symfoniczna czy Siostry Goławskie.

Twórcy filmu są autorami fp. Beka z klientów, który zrzesza pracowników sieciówek i przewrotnie opowiada o ich pracy z Klientami. Fp. liczy blisko 90 tys. polubień.

thumb_10ffe9a_resize_1920_1080.jpg

Na co przeznaczymy zebrane środki?

- Koszty związane z wypożyczeniem sprzętu: kamery, światło, mikroporty, statywy.

- Transport i wyżywienie na trasie dla twórców i bohaterów filmu.

- Promocja filmu w mediach społecznościowych.

- Promocja filmu na rynku festiwalowym.

Partnerzy projektu:

thumb_74675eb_resize_1920_1080.gif

thumb_0303856_resize_1920_1080.jpg  thumb_4688db2_resize_1920_1080.pngRegulamin komentowania

Wybierz nagrodę