Broo.pl portal który łączy ludzi i wydarzenia

Projekt
zakończony
205
/ 29800 zł
4
wspierających
 

thumb_489e275_resize_1920_1080.jpg

Przedstawiamy team Broo.pl - Agnieszka i Monika z Wrocławia.

thumb_2907a6d_resize_1920_1080.jpg


thumb_406b789_resize_1920_1080.jpg

AgnieszkaZapalona artystka-malarka, posiadaczka dorosłej córki i białego devon rexa, która nie zapomina o swojej formie, regularnie odwiedzając siłownię i pokonując kilometry na rowerze. Nie boi się wyzwań, o czym świadczy chociażby przetrwanie w kilku korporacjach na przestrzeni ostatnich 17 lat. Silna osobowość, która potrafi w odpowiednim momencie powiedzieć „dość” i postawić na swój rozwój. Właśnie tak powstało BROO.pl!

thumb_e314e7d_resize_1920_1080.jpg

Monika: Kobieta kreatywna – spełniona Pani domu, która z powodzeniem łączy opiekę nad swoim ukochanym synkiem, z udaną realizacją ambitnych wyzwań zawodowych.Właśnie tak powstało BROO.pl! W interesach lubi szybkość działania i wysoką jakość, by dla odmiany prywatnie nienawidzić szybkich samochodów i dużych wysokości. W wolnym czasie amatorka fotografii z wyobraźnią.


Czym jest portal Broo.pl?

Łączymy ludzi i wydarzenia. WYSTARTOWALIŚMY 12 WRZEŚNIA 2017 R.

1. Dzielimy się dobrem:

Naszą nadrzędną wartością jest czynienie dobra. Na BROO.pl możesz zaangażować się także do wspólnych, lokalnych wolontariatów, a dzięki nim pomóc potrzebującym i poznać nowych ludzi podobnych do Ciebie.

thumb_c35c49b_resize_1920_1080.jpg

2. Prezentujemy wydarzenia szyte na Twoją miarę:

 - Broo.pl to największa baza nietuzinkowych miejsc i wydarzeń w pobliżu miejsca, które wskażesz;

- Chcemy informować o tym, co dla Ciebie ważne. Po założeniu konta na Broo.pl nasz system vbędzie Ci regularnie podsuwał listę interesujących propozycji na spędzenie wolnego czasu w oparciu o indywidualne kryteria dotyczące Ciebie i lokalizacji. 

thumb_cad3a8a_resize_1920_1080.jpg

3. Intuicyjny kalendarz, system powiadomień:

Innowacyjny kalendarz BROO.pl to usługa, dzięki której nigdy nie zapomnisz o wydarzeniach, na których Ci zależy.

Po otrzymaniu listy wydarzeń z naszej bazy, wybranych w oparciu o kryteria podane przy rejestracji, jednym kliknięciem wybierzesz te, które Cię zainteresują. Satysfakcjonujące ogłoszenia według innych kryteriów przy pomocy naszej wyszukiwarki zawsze będzie mógł znaleźć także sam.

 Terminy wydarzeń, którymi się zainteresujesz, zostaną automatycznie wyróżnione w Twoim personalizowanym kalendarzu, a mobilne alerty sprawią, że nigdy o nich nie zapomnisz. Nasz kalendarz posiada historię Twoich wyborów, do której zawsze będziesz mógł wrócić. Pełen dostęp do naszego intuicyjnej usługi jest możliwy po założeniu darmowego konta na portalu BROO.pl.

4. Zaprezentuj się:

Lepisz, rysujesz - po prostu TWORZYSZ? Damy Ci szansę podzielenia się swoją pasją z resztą świata. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą z branży czy początkującym pasjonatem. Broo.pl to miejsce, które łączy artystów z entuzjastami sztuki


thumb_1f32802_resize_1920_1080.jpg


Nasza reklama dokładnie wyjaśni czym jest serwis Broo.pl


Media o nas Gazeta Wrocławska 25.09.2017r. 


Kilka zdjęć z planu zdjęciowego:


thumb_19c1a4f_resize_1920_1080.jpgthumb_81d9cfc_resize_1920_1080.jpgthumb_331706b_resize_1920_1080.jpgthumb_e8b76bc_resize_1920_1080.jpgthumb_cd8fc4e_resize_1920_1080.jpg


Nasza strona www. http://www.broo.pl/

Skąd pomysł na zbudowanie takiego portalu?

Pomysł zbudowania portalu powstał, ponieważ same szukałyśmy sposobu, na zorganizowanie sobie ciekawego weekendu, dnia, czy kilku godzin. Wyszukanie takich informacji w sieci zajmuje dużo czasu, a do tego nie są  one dostępne w jednym miejscu. Poszukiwania na ogół kończą się zniecierpliwieniem, zniechęceniem i wyłączeniem komputera. Któż z nas tego nie doświadczył? J

Dokładnie rok temu Monika powiedziała: „Aga, stwórzmy coś nowego! Coś, czego jeszcze nie ma. Miejsce, w którym każdy znajdzie TYLKO interesujące go informacje. Mało tego, Aga spersonalizujmy ofertę.” Tak się zaczęło...Postanowiłyśmy zbudować portal BROO.plJ

Co nas wyróżnia?

Mamy coś czego nie mają inni:

Wolontariat: propozycja  zakładki “Wolontariat”  w BROO.pl powstała ponieważ wiele osób, które chciałoby pomagać innym, mimo usilnych wyszukiwań w internecie nie odnajduje informacji na temat akcji przeprowadzanych w ich okolicy. BROO.pl dla takich ludzi ma rozwiązanie J !

RękodziełoAga, która  maluje, lepi z gliny upycha prace w kącie mieszkania L W każdym pomieszczeniu coś się znajdzie. A to  ukończone obrazy, a to w trakcie tworzenia półmisek z gliny. Po prostu mała galeria sztuki J. Monika powiedziała wtedy „Aga, musimy mieć jeszcze jedną zakładkę w BROO - Rękodzieło !!!  Wiele osób tworzy różne „cudeńka” niech te WSZYSTKIE prace ujrzą światło dzienne.”

 

 CEL AKCJI:

Uzyskane środki finansowe chcemy przede wszystkim wykorzystać na reklamę. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o naszym portalu. Chcemy zrobić pierwszy polski portal na miarę zagranicznych.

Na co jest potrzebna ww. kwota?

1. Pozycjonowanie strony.

2. Administrowanie strony.

3. Stała reklama w social mediach.

4. Reklama w prasie.

5 Reklama w radio.

Posiadamy własny sprzęt, na którym będziemy procować (komputery, aparat z funkcją  kamerowania) własne auta którymi będziemy dojeżdżać do klientów, bywać na eventach, wydarzeniach które chcemy promować na naszym portalu.

 

Przyszłe cele:

- aplikacja na telefon (około 50 000. zł)

- gra dla najmłodszych (3 000. zł)

- rozbudowa portalu (dodatkowe funkcjonalności) - każda godzina pracy  programist,ów 100 zł

- profesjonalna reklama w sieci: 20 000 zł

 

Harmonogram kampanii:

1. Reklama na FB https://www.facebook.com/BROOpl/ . Mamy juz ponad 600 użytkowników, którym codziennie będziemy przypominać o naszej kampanii.

2. Informacje na przywatnych kontach FB. Pomoc o wsparcie znajomych. Prośba o udostępnianie informacji o kampanii - codziennie.

3. Film na naszym kanale na YT https://www.youtube.com/watch?v=UOIxfeGlfj0.

4. Informacja o kampanii na naszej stronie internetowej w zakładce WiaBROOmości: https://www.broo.pl/wiabroomosci

 

Dlaczego crowdfunding?

Ponieważ za budowę portalu zapłaciłyśmy ze swoich oszczędności. Koszt budowy wyniósł 36 000 zł. Na inne działania (nagranie reklamy, praca grafików, dotychczasowe działania promocyjne) wydałyśmy około 15 000 zł.

Dlatego zapadła decyzja aby poprosić ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu środków finansowych na dalsze działanie serwisu http://www.broo.pl/

Kontakt:

Agnieszka Szczygłowska: 784 043 182, [email protected] 

http://www.facebook.com/BROOpl/

http://www.instagram.com/broo.pl/?hl=pl

http://www.broo.pl/


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę