Debiutancki teledysk NO // MEDS

Projekt
zakończony
10180
/ 10000 zł
114
wspierających
 

Witajcie! Z tej strony  NO // MEDS - debiutanci na polskiej scenie elektronicznej. Jesteśmy duetem, oboje piszemy muzykę i teksty oraz jesteśmy wokalistami. Potrzebujemy Waszej pomocy, żeby móc pokazać światu to, co powstało w naszych głowach. Ale najpierw chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą historią.


Oboje długo szukaliśmy muzycznej bratniej duszy. Rozwijaliśmy swoje umiejętności, jednocześnie poszukując muzyków o podobnej wrażliwości. 

Poznaliśmy się przez internet w marcu 2017r. Nasz pierwszy utwór "Powietrze" napisaliśmy wspólnie, w ogóle się nie znając. 

2 miesiące później mieliśmy już materiał na pierwszą płytę, cały czas kontaktując się jedynie na messengerze. Mieszkaliśmy 500 km od siebie. Pierwszy raz spotkaliśmy się na żywo w dniu, kiedy mieliśmy zaplanowane spotkanie z artystką, z którą współpracujemy. Aktualnie mieszkamy w tym samym mieście i mamy większą swobodę we wspólnym tworzeniu.

thumb_406f505_resize_1920_1080.jpg

MUZYKA

Nasza muzyka to synth pop z domieszką r&b, trapu i hip-hopu. Piszemy pod wpływem osobistych doświadczeń, po polsku i po angielsku. 

Nagraliśmy pierwszy singiel, teraz chcielibyśmy stworzyć do niego profesjonalny teledysk według własnego scenariusza. Nasza wizja klipu jest dopełnieniem tego, co chcieliśmy zawrzeć w muzyce, pozwoli nam wzmocnić przekaz i w pełni wyrazić to, co mamy do powiedzenia.

Chcielibyśmy pierwszy utwór opublikować razem z obrazem, który będzie naszą wizytówką i zapowiedzią tego wszystkiego, co pojawi się na płycie.

Wiemy, że jest mnóstwo ludzi, którzy tak jak my w muzyce szukają przede wszystkim emocji, z którymi się identyfikują. Wierzymy, że nasi przyszli odbiorcy czekają na właśnie taką muzykę, jaką my tworzymy. 

thumb_f755064_resize_1920_1080.jpg

Mamy na siebie pomysł. Samodzielnie zajmujemy się naszym projektem od strony wizualnej (logo, zdjęcia, grafiki itd.). Nasza zgodność artystyczna na wszystkich polach sprawia, że w duecie możemy w pełni się realizować.

Ale bez Waszego wsparcia nie jesteśmy w stanie zaprezentować światu tego, czym chcemy się podzielić.


Szacunkowy koszt wyprodukowania klipu według naszej koncepcji to ponad 10000 . Składa się na to m. in. wynajęcie ekipy, sprzętu, oświetlenia, scenografii, postprodukcja - mimo rezygnacji z wynagrodzenia części osób, które pracowałyby przy tworzeniu klipu. 

Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy.

Wierzymy, że Wy tak samo jak my wolicie słuchać muzyki, która powstała pod wpływem emocji i nie jest produktem przemyślanym pod kątem sprzedaży. Jesteśmy idealistami i mamy nadzieję, że dzięki Wam nimi pozostaniemy.

Pomóżcie nam zrealizować nasze marzenie - a my twórczo odwdzięczymy się, jak umiemy najlepiej.

thumb_c80051f_resize_1920_1080.png

 • MAMY DLA WAS NAGRODY 

  • Wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć projekt i przyczynią się do powstania naszego pierwszego teledysku, bardzo serdecznie imiennie podziękujemy na naszych fanpagach.
  • Osoby, które wspomogą nas kwotą co najmniej 25 zł, zostaną wymienione w napisach końcowych teledysku.
  • W podziękowaniu za Wasze wsparcie z przyjemnością wykażemy się kreatywnością, projektując dla naszych Sponsorów autorskie kartki i koszulki, nawiązujące graficznie do estetyki naszego zespołu. 
  • Zaprosimy Was także do udziału w surrealistycznej nocnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zostaną opublikowane w naszych mediach społecznościowych, a w przyszłości na wewnętrznej okładce płyty.
  • Najhojniejszych Sponsorów zaprosimy na plan zdjęciowy, gdzie będą mogli obserwować z bliska pracę nad teledyskiem.

thumb_ea05f20_resize_1920_1080.jpg

Przemyśleliśmy ten projekt pod każdym względem. Mamy kontakt z kilkoma ekipami filmowymi. Mamy własny scenariusz i sprecyzowaną wizję - dokładnie wiemy, czego chcemy. Wiemy też, czego możemy oczekiwać od ekipy filmowej, a co jest niemożliwe do zrealizowania. Mamy też wokół siebie  przyjaciół, którzy wierzą w nas i są gotowi pomagać nam na wszelkie możliwe sposoby.

Jedynym czynnikiem, który ogranicza nasze twórcze działanie, jest ograniczony budżet.

Jeśli nie uda nam się uzbierać całej założonej kwoty, będziemy zmuszeni pójść na kompromis i zrealizować klip w ramach budżetu, który będziemy mieli do dyspozycji - to oczywiście możliwe, ale ze stratą dla wizji artystycznej.

Jeśli natomiast uda nam się uzbierać więcej pieniędzy, będziemy mogli je przeznaczyć na nagranie kolejnych piosenek w studio.

Z góry bardzo dziękujemy Wam za wsparcie.

Każda kwota przelana przez Was przybliża nas do celu. Jeśli możecie to dla nas zrobić - nie wahajcie się, dobra energia na pewno do Was wróci - co najmniej w postaci naszej twórczości. Będziemy też wdzięczni za przekazywanie wieści o naszym projekcie dalej - może Wasi znajomi też zechcą nam kibicować?

Pozdrawiamy i nie możemy się doczekać projektowania Waszych nagród.

Pełni optymizmu

YXY i SHY

thumb_59f63fd_resize_1920_1080.jpg


W skład duetu  NO // MEDS wchodzą:

SHY

Wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Pierwszą piosenkę napisała w wieku 6 lat.
Przełom w jej muzycznym rozwoju nastąpił, gdy zainteresowała się samodzielną produkcją muzyki. We wrześniu 2016 roku opublikowała na YouTube pierwszą autorską piosenkę "Falling down".
Jest pod silnym wpływem skandynawskich brzmień (Emilie Nicolas, Aurora, MØ, Röyksopp, Susanne Sundfør, Hanne Hukkelberg).
W 2017 r. pojawiła się gościnnie na płycie Szymon Nidzworski Project feat. Andrzej Seweryn "Behind your eyelids" w utworze "Take a breath":SHY NA FACEBOOKU


YXY

Producent i songwriter. Z muzyką związany od dziecka. Do produkcji muzyki elektronicznej zainspirował go m.in. duet Chase & Status z Londynu oraz norweski team Stargate. W wieku 15 lat zaczął samodzielnie uczyć się produkcji muzyki.
Dotychczas publikował utwory pod różnymi pseudonimami. Większość jednak tworzy do szuflady, czekając na odpowiedni moment, by pokazać je szerszej publiczności. 

YXY NA FACEBOOKU

Wszystkimi aspektami działalności naszego duetu zajmujemy się sami. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą muzyką.

Kontakt: [email protected]

www.nomeds.plRegulamin komentowania

Wybierz nagrodę