Hikomikos szuka Pokemonów w Japonii

Projekt
zakończony
365
/ 4000 zł
8
wspierających
 

Cześć! Nazywam się Damian dla niektórych jestem znany bardziej jako Hikomikos.

Od 17 lat zbieram Pokémony. Moim marzeniem zawsze był wyjazd do Japonii - kraju w którym zostały stworzone. Teraz razem z Kushim jest to możliwe.

Tu  Swoją przygodę z YouTube zacząłem już w 2009 roku, nagrywając pierwsze filmy na temat gier Pokemon w Polsce. W ciągu kilku miesięcy po premierze gry Pokemon GO, nagrywając materiały z poszukiwań rzadkich Pokemonów udało mi się zwiększyć ilość moich subskrybentów ponad dziesięciokrotnie!


Pokemony w moim życiu to nie tylko hobby... To znacznie więcej!


Brałem udział w mistrzostwach gry karcianej Pokemon w Czechach, Niemczech, Irlandii Północnej, Holandii i we Włoszech. Każdy z tych wyjazdów został udokumentowany w formie krótkiego filmu na moim kanale.


To dzięki Waszemu wsparciu w styczniu mój poprzedni projekt spotkania aktorki dubbingującej Asha w anime Pokemon udał się, przez co miałem zaszczyt zaprosić Panią Hannę Kinder-Kiss na nasze spotkanie PokeMeet gdzie udzieliła nam wywiadu o Pokemonach i swojej pracy w dubbingu


W chwili obecnej moje filmy na kanale przekroczyły 4 600 000 wyświetleń! Niespodziewanym sukcesem na moim kanale okazał się również projekt "Fałszowane Melodie" w którym w zabawny sposób przygotowuję przeróbki piosenek. To chyba najbardziej znana parodia GDZIE TA LUGIA, którą nagrałem razem z PokeTrenerem KushimBardzo chciałbym móc wyruszyć w wyprawę z Kushim aby spełnić kolejne marzenie - odwiedzić Japonię i móc złapać tego fantastycznego Pokemona Farfetch'dta.

c8e78f3d172d7f498d3024bd61a0a21449b0c285


Niestety nawet pracując nie zdołam zebrać całej kwoty w tak krótkim czasie dlatego teraz każde wsparcie jest dla mnie ważne.

Zapraszam do wsparcia tego projektu. Odwdzięczę się upominkami i prezentami z mojej kolekcji Pokemon dla osób, które wspomogą na ten projekt.

Fanpage Facebook.com/Hikomikos

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę