Kushi jedzie do Japonii

Projekt
zakończony
9328
/ 4000 zł
168
wspierających
 

Od ponad roku prowadzę działalność na platformie YouTube, w której zajmuję się wyłącznie tematyką pokemonów. Wraz z nową falą popularności pokemonów wzrosła również popularność mojego kanału, pozwalając mi rozpocząć moją prawdziwą podróż pokemon.

Postanowiłem wykorzystać niesamowity potencjał tej gry, która zachęca do podróżowania i poznawania nowych ludzi oraz miejsc i zwiedzić wszystkie kontynenty, dzięki czemu mógłbym uzupełnić moją kolekcję o wszystkie pokemony z całego świata.

Byłem już łapać pokemony w Niemczech, Anglii, a nawet Brazylii. Każdą z moich wypraw dokumentuję, nagrywając z niej filmy na mój kanał na YouTube.


(Tak wyglądała moja podróż do Brazylii)

W Pokemon GO występują pokemony regionalne, które można złapać tylko na poszczególnych kontynentach. Pokemonem regionalnym dla Europy jest Mr. Mime. Dla Ameryki Południowej jest to Heracross.


(Łapanie unikalnych pokemonów regionalnych w Brazylii)

Regionalnym pokemonem występującym w Japonii jest ulubieniec wielu fanów, przesympatyczna kaczka o nazwie Farfetch'd.

thumb_891192b_resize_1920_1080.png


Oczywiście oprócz samego złapania Farfetch'da, które przybliży mnie do uzupełnienia światowego Pokedexu, liczy się również świetna przygoda oraz filmy z tej podróży na moim kanale na YouTube (link)!


Żeby polecieć do Japonii, nakręcić tam masę świetnych filmów na mój kanał i złapać tamtejszego regionalnego pokemona potrzebuję 4000 złotych.

Japan-map-jpg.jpg


Zachęcam do wspierania tej wyprawy. Zobaczcie też nagrody dla wspierających!
Zapraszam na mojego Fanpage na Facebooku
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę